18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Rasizm zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Łokieć rodem z muay thai
Januszolino • 2021-01-20, 17:11
Na pokrzepieniu serc przesyłam wam informacje jak potoczyły się dalsze losy tego oto osobnika:

the black guys name is Ehcoud Cipe, he played for Fitchborg and after this was filmed, he got his scolarship taken away and his parents had to move, as he was constantly beaten up by angry white dudes. His family moved to new york, where he ended up working at an mcdonalds, that he one night tried to rob. He ended up in Jail where he was stabbed in the shower and died a couple of days later.

Zgłoś
Avatar
dattisuboi 2021-01-20, 19:26 1
Stonka napisał/a:

Chuja tam. Nie wierzę w takie zakończenie. To nie bajka Disneya.



Zbyt piękne żeby było prawdziwe
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-01-20, 19:36 2
Stonka napisał/a:

Chuja tam. Nie wierzę w takie zakończenie. To nie bajka Disneya.



widać za to, jak ludzie przetwarzają informację i czym się kierują w osądach. potem ci sami ludzie w internecie namawiają cie do głosowania na Korwina, a po roku, zrażeni brakiem osobistych sukcesów, będą ci ODRADZAĆ Korwina i polecać Hołownię xD i zawsze mają pełne moralnych zasad wyjaśnienie i przygotowane konstrukcje ciągów przyczynowo skutkowych, które potwierdzają słuszność ich osądu.

chaos informacji i niespełnionych, chłopięcych marzeń ^^
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2021-01-20, 19:39
Piękne zakończenie z happy endem
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2021-01-20, 19:44
Kriski napisał/a:

"Wylądował w więzieniu, gdzie został zadźgany pod prysznicem i zmarł kilka dni później."
Bardzo pozytywne zakończenie tej historii.



Muszę przyznać, że spodziewałem się, że czarny tak skończy.. I am racist?
Zgłoś
Avatar
roybatty 2021-01-20, 20:28 3
Naprawdę gość nazywał się Kewan Platt i wcale nie szczezł w więzieniu. masslive.com/news/erry-2018/11/3f3fb351321714/i-got-frustrated-and-los...
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-01-20, 21:06 6
czyli jak sprzedawać totalnie wyssane z dupy bajki za wirtualne piwo, w nawiązaniu do: sadistic.pl/lokiec-rodem-z-muay-thai-vt533153.htm
Tutaj jest cały komentarz, na którym bazuje teoria, wraz z LINKIEM DO PRAWDZIWEGO ŹRÓDŁA: 9gag.com/gag/aEp117Kcs_comment_id=c_161114230762025884

prawdziwe źródło - The full story: youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-01-20, 21:10 1
Ale w zasadzie chuj nas obchodzi prawdziwa historia, po prostu chcielibyśmy, żeby tamta się ziściła bo na to zasłużył
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-01-20, 21:16 1
mygyry napisał/a:

Ale w zasadzie chuj nas obchodzi prawdziwa historia, po prostu chcielibyśmy, żeby tamta się ziściła bo na to zasłużył



a chuj mnie obchodzi twoje podejście do urojeń i to jak bardzo i dlaczego chcesz w nie wierzyć. pisz bloga
Zgłoś
Avatar
airwalk 2021-01-20, 21:47

Wyobraźcie sobie sytuacje odwrotną że biały łokciuje czarnego .....rasizm blm itp...
Zgłoś
Avatar
Empa666 2021-01-20, 22:20
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Usunąłem raptem 2 punkty i masz opis typowego polskiego Sebixa



Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-01-20, 23:16
Zgłoś
Avatar
wioletkak 2021-01-20, 23:41
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak chuja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to chuja
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Pominales że jesteś chorym ksenofobem i rasistą. Ludzie odwalają takie numery bez względu na kolor skóry ale chyba pewnie i tak nie zrozumiesz bo w tak prosty i przyziemny sposób podbijasz swoje niziutkie już ego

Zgłoś
Avatar
chorym 2021-01-21, 1:39 4
wioletkak napisał/a:

Pominales że jesteś chorym ksenofobem i rasistą. Ludzie odwalają takie numery bez względu na kolor skóry ale chyba pewnie i tak nie zrozumiesz bo w tak prosty i przyziemny sposób podbijasz swoje niziutkie już ego



Oooooo no i proszę uderz w stół a nożyce się odezwą, co? Lubisz targać czarne lance? Jak tam się leżało na rynku mordą do kostki i krzyczało i cant breath? Gardzę Tobą śmieciaro, dawniej byś chodziła na łyso htfuuuuuuuuu
Zgłoś
Avatar
psarnack 2021-01-21, 5:55
chorym napisał/a:

Oooooo no i proszę uderz w stół a nożyce się odezwą, co? Lubisz targać czarne lance? Jak tam się leżało na rynku mordą do kostki i krzyczało i cant breath? Gardzę Tobą śmieciaro, dawniej byś chodziła na łyso htfuuuuuuuuu



A może to ten co czarnym buty lizał , nigdy nie wiesz ..
Zgłoś
Avatar
Lyttald 2021-01-21, 14:14
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak chuja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to chuja
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Że jest bardziej dumny ze swojego kutasa niż ty ze swojego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie