18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
Londyn i ich allahy akbary
KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.





Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-22, 22:27 1
Loaloa napisał/a:

Włączcie sobie BBC, bez przerwy powtarzają, że koleś po akcji krzyczał "allah akbar". Nie uciekał też, łaził wokół miejsca zbrodni i udzielał wywiadów. Dopiero, gdy z tym sprzętem zbliżał się do policjantki, ta go odstrzeliła. Rada islamska już potępiła atak i zapewniła o solidarności z rodziną ofiary.

Napiszę jeszcze raz - koleś JEST MUZUŁMANINEM z Somalii.


Wiedzialem, źe sadolowy lewak zacznie pierdolic i go bronic
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-05-22, 22:28
@upup

reddit.com/r/worldnews/comments/1euarj/man_hacked_and_beheaded_with_me...
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-22, 22:30 32
Zgłoś
Avatar
malydupek 2013-05-22, 22:31 3
Tylko nikt nie widzi jak an codzień hamerykańce robią to samo na terenie ich kraju. Taka sama zbrodnia, tylko tam zostaje przemilczana, a tutaj za to nagonka. Słuszna nagonka - bo zabijanie jest w oczywisty sposób złe - ale ogarniajcie obie strony konfliktu. Przykro mi, ale żołnierze na misjach "pokojowych" zabijają o wiele wiecej osób, często niewinnych kobiet i dzieci, niż terroryści islamscy.

Szczerze? Jakby mi ktoś z butami wjechał do domu, to też bym potem szykował zamach na jego chatę, ten żołnierzyk widocznie sobie na to zasłużył.

A nacjonalizm jest gównem, skoro już ktoś tu o nim wspomina.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-05-22, 22:32
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
pawelkrk00 2013-05-22, 22:33
xts napisał/a:

Obrazek



Bałbym się bić z takim typem :/
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-22, 22:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Loaloa 2013-05-22, 22:39 6
Cytat:

Wiedzialem, źe sadolowy lewak zacznie pierdolic i go bronic



Ty naprawdę jesteś niedojebany, czy tylko tak dobrze udajesz? W którym miejscu ja bronię tego typa? Przez jakiś czas oglądałem relację na żywo na stronie BBC i ciągle tam to powtarzali. Postanowiłem podzielić się tą wiadomością, bo po komentarzach widzę, że wielu z was nie jest w stanie ogarnąć faktu, że czarny typ bez turbanu może być jednocześnie islamskim bojownikiem.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-05-22, 22:40
donplicco napisał/a:



Ciapaty - Muzłumanin. Islam- religia a nie rasa. Czarno-ciapaty= tyle samo co inny ciapaty.



ciapaty - od nazwy placka ktory oni uzywaja zamiast widelca i noza generalnie indie i okolice , pracuje z dwoma ciapkami w londynie i oni sa z hari cos tam ... co nie zmienia faktu ze muslimow tez jest tam duzo
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-22, 22:45
nazirus2411 napisał/a:


oni sa z hari cos tam



Jak już to Hare Kryszna
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-05-22, 22:48 1
@optogej

i co muslimie? mówi o tym na początku tylko bez cięć.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-22, 22:51 1
Co z tego, że wojska europejskie i amerykańskie są u nich skoro żołnierze też tam giną? I to nie z rąk takich "pokojowo" walczących muslimów jak ten z Woolwich, tylko z rąk bojówek islamistycznych. Jak chcą spokoju u siebie to niech to najpierw zrobią ze sobą, bo to oni głównie są przyczyną tego konfliktu i to oni u siebie zabijają niewinnych. A pierdolenie o nalotach wojsk jest bezsensowne. Pokaż artykuł, wiadomość, chociaż potwierdzoną wzmiankę o nalocie przeprowadzonym przez natowskie wojska, w których zginęli masowo niewinni. Nanghar Khel było pomyłką, fakt, ale i tak rozkazy muszą być wykonywane przez żołnierzy niezależnie jakie są.
Co do walki w Europie to jest już o kilka lat i kilka najwyższych posad chujków europejskich za późno. Chcą tolerancji? To niech przeprowadzają referenda wśród społeczeństwa, za które decydują. A co do muslimów to kontrolować, kontrolować i jeszcze raz kontrolować. Wszystkich, każdego pojedynczego osobnika, który chce wjechać do kraju europejskiego. i kontrolować także później.
Mam nadzieję, że skinheadzi w Polsce mają dobrą kondycję fizyczną. Skoro Europy nie będzie się już dało odratować niech chociaż Polska pozostanie wolna.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-05-22, 22:51
Stryjek napisał/a:



Jak już to Hare Kryszna



co za inteligencja
nie , ciapki mi opowiadali ze jak u nich jakis wiesniak znajdzie niezwykly kamien w polu , to na drugi dzien juz sie cala wioska do niego modli . maja milion odmian religi , nie podejmuje sie odkryc jaka odmiane oni akurat praktykuja
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2013-05-22, 22:52 1
To jest debilzm zabijanie obywatela anglii przez ciapatego w imię ideologii.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-05-22, 22:53
EdmundKemper napisał/a:

Co z tego, że wojska europejskie i amerykańskie są u nich skoro żołnierze też tam giną? I to nie z rąk takich "pokojowo" walczących muslimów jak ten z Woolwich, tylko z rąk bojówek islamistycznych. Jak chcą spokoju u siebie to niech to najpierw zrobią ze sobą, bo to oni głównie są przyczyną tego konfliktu i to oni u siebie zabijają niewinnych. A pierdolenie o nalotach wojsk jest bezsensowne. Pokaż artykuł, wiadomość, chociaż potwierdzoną wzmiankę o nalocie przeprowadzonym przez natowskie wojska, w których zginęli masowo niewinni. Nanghar Khel było pomyłką, fakt, ale i tak rozkazy muszą być wykonywane przez żołnierzy niezależnie jakie są.
Co do walki w Europie to jest już o kilka lat i kilka najwyższych posad chujków europejskich za późno. Chcą tolerancji? To niech przeprowadzają referenda wśród społeczeństwa, za które decydują. A co do muslimów to kontrolować, kontrolować i jeszcze raz kontrolować. Wszystkich, każdego pojedynczego osobnika, który chce wjechać do kraju europejskiego. i kontrolować także później.
Mam nadzieję, że skinheadzi w Polsce mają dobrą kondycję fizyczną. Skoro Europy nie będzie się już dało odratować niech chociaż Polska pozostanie wolna.



eeeee , wyprawy krzyzowe moga byc ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie