18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
sowus 2018-11-30, 14:14
4 i 5 zdjęcie mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2018-11-30, 14:48
Tak to jest jak się to pije a nie nakłada na włosy.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2018-11-30, 15:50 8
Zgłoś
Avatar
forrest990 2018-11-30, 16:32 1
@Caramon co masz na myśli przez rozdział umiejętności praktycznych i nauki?

Jeśli chodzi o ciesielstwo jako praktyke a np. techniki odbróbki drewna jako nauke to
byłbym za tym, zeby te dwa aspekty sie przeplatały. Zgodze sie z systemem wag
dla badan etc. zeby posadzic pseudonaukowe kierunki jak marketing tam gdzie ich miejsce.
Zgłoś
Avatar
Dagrym 2018-11-30, 17:56
Zgłoś
Avatar
jeban 2018-11-30, 19:16
... Ale jebaniutka morfowała !
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-12-01, 15:14
forrest990 napisał/a:

@Caramon co masz na myśli przez rozdział umiejętności praktycznych i nauki?

Jeśli chodzi o ciesielstwo jako praktyke a np. techniki odbróbki drewna jako nauke to
byłbym za tym, zeby te dwa aspekty sie przeplatały. Zgodze sie z systemem wag
dla badan etc. zeby posadzic pseudonaukowe kierunki jak marketing tam gdzie ich miejsce.



Nauka, do której nawiązujesz, to materiałoznawstwo i jej elementy są na kierunkach praktycznych. Tak samo jak matematyka jest powiązana z marketingiem
Zgłoś
Avatar
egon777 2018-12-02, 23:29
W każdej farbie jest instrukcja, aby nałożyć troszeczkę i sprawdzić reakcje alergiczną. Wiem bo koleżanka z pracy chodziła spuchnięta 3 dni w okularach. A byliśmy sprzedawcami
Zgłoś
Avatar
Diablo8889 2019-06-27, 16:13
pioter84 napisał/a:

Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała k***a miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...



Prawdziwa kobieta będzie wyglądać dobrze nawet łysa czy z krótkimi włosami. Zazwyczaj te które z ryja się nie prezentują zbyt dobrze, czy wręcz męsko, muszą mieć długie włosy by czymś nadrobić. Ja osobiście uwielbiam kolorowe włosy, kurwa nawet zielone czy niebieskie. Jak laska wszystko zrzuci, jedyne co zostaje to włosy i może tapeta

Zgłoś