18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
🔥 Progresywna stłuczka na moście - teraz popularne
🔥 Rusztowanie na kółkach - teraz popularne
🔥 Kamera - akcja ... - teraz popularne
🔥 Msza jak każda inna - teraz popularne
Avatar
C................s 2018-11-30, 5:42 4
Pszczoły ją pogryzły czy wania miał wypłatę i spotkanie z kumplami przy piwku?
Zgłoś
Avatar
Whitey 2018-11-30, 6:37
up ^ Po tytule domyślam się że dostała alergii na jakieś kosmetyki.
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-11-30, 6:46 1
*reakcja alergiczna na farbę do włosów.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2018-11-30, 7:21 1
Tak to jest jak się nie czyta ulotek i ma się pretensje do wszystkich w koło, prócz samej siebie.
Zgłoś
Avatar
pioter84 2018-11-30, 7:31 68
Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała kurwa miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-11-30, 7:41 2
ET go home.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-11-30, 7:44 2
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Tak to jest jak się nie czyta ulotek i ma się pretensje do wszystkich w koło, prócz samej siebie.



Mówisz o bezpośrednim związku przyczynowo-skutkowym, a prawdziwa odpowiedzialność leży zupełnie gdzie indziej.

Od nauk medycznych, chemicznych itp. dużo ważniejsze (jakościowo i ilościowo) stały się pseudonauki typu marketing czy kosmetologia. Coś, co nie sięga sedna problemów, tylko traktuje je objawowo i często w związku z tym mylnie.

Byłbym za tym, żeby uzależnić finansowanie badania/studiowania różnych nauk od kryteriów krótko/średnio/długo/bardzo długo-falowych korzyści lub strat, a analizę tychże powierzyłbym bardzo dużym zespołom metodologów nauk.

I jeszcze jedna sprawa... podział na umiejętności praktyczne i naukę. Coś, co dotyczy umiejętności praktycznych nie powinno być traktowane jak nauka.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-11-30, 7:44 2
Podobna do Putina
Zgłoś
Avatar
Byku35 2018-11-30, 10:41 1
hahaha jaki kurwa łeb
Zgłoś
Avatar
~Nei 2018-11-30, 10:54 6
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-11-30, 11:57 2
Podejrzewam, że to charakteryzacja do nowego serialu netflixa "lokomotywa tomek"
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-11-30, 13:22 1
pioter84 napisał/a:

Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała kurwa miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...



Heh... to możesz być pewny, że na cipie też taki warkocz miała
Zgłoś
Avatar
charakternik 2018-11-30, 13:36 6
Miałem to samo po L’Oréalu
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-11-30, 13:57 1
Taki prawie orangutan, gdzieś tam w połowie zdjęć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie