18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-06-27, 0:28 3
Niesamowite. Mamy 2024 rok, a niektórzy dalej mają telefony nagrywające w takiej rozdzielczości
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-06-27, 14:23
Dobre hamulce ma, no nieźle

[ Dodano: 2024-06-27, 14:25 ]
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Niesamowite. Mamy 2024 rok, a niektórzy dalej mają telefony nagrywające w takiej rozdzielczości



Nie zauważyłeś że jak coś ciekawego to zawsze kalkulatorem nagrywane? a teraz telefony nawet za 400 cebulionów mają przynajmniej 2 aparaty
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-27, 20:39
Mamy XXI wiek, a dzika zwierzyna grasuje pod obejściem...
Zgłoś
Avatar
wojwod 2024-06-28, 6:54
Przed łosiem wyhamował a jak rozkur....... człowieka to wiecie, rozumiecie ta maszyna waży 100 ton, droga hamowania 3 km. no nie wiem, daje do myślenia.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-28, 10:23
Długopłetwiec napisał/a:

Dobre hamulce ma, no nieźle
Nie zauważyłeś że jak coś ciekawego to zawsze kalkulatorem nagrywane? a teraz telefony nawet za 400 cebulionów mają przynajmniej 2 aparaty



I oba chujowe.
Ale niedługo i ma takie nie będzie nad stać.
Tak jak było przed rządami pisiorów.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-28, 10:44
heh.. tego.. bo ludzie weszli na jego tereny..
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-06-29, 8:15 1
kris1978 napisał/a:

I oba chujowe.
Ale niedługo i ma takie nie będzie nad stać.
Tak jak było przed rządami pisiorów.


Przed nimi , miałem więcej kasy
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-29, 8:51
Długopłetwiec napisał/a:

Przed nimi , miałem więcej kasy



Czyli należysz do elity rudego. 3/4 Polaków (tych na etacie) dopiero po 2015 zobaczyło różnice. Dlatego nigdy nie zrozumiem debilizmu "etatowców" którzy głosowali na leniwą partię oszusto-złodzieji POlaków.
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-06-29, 10:46 1
kris1978 napisał/a:

Czyli należysz do elity rudego. 3/4 Polaków (tych na etacie) dopiero po 2015 zobaczyło różnice. Dlatego nigdy nie zrozumiem debilizmu "etatowców" którzy głosowali na leniwą partię oszusto-złodzieji POlaków.



No to sobie człowiek pogadał, od razu albo za PiS albo PO? Nigdzie nie można wyrazić swojego zdania bo albo ty taki albo taki? A co w komisji wyborczej byłeś i wiesz na kogo głosuje? Nie ma ochoty polemizować z tobą który polityk jest lepszy a który nie! Wszystkich do gazu. W dwudziestoleciu między wojennym, to był taki fajny zapis w konstytucji (albo kodeskiebkarnym ,)że jak urzędnik działa na szkodę petenta albo na swój zysk, mógł podlegać karze śmierci. Nazwij mnie Pidsułczykiem. Swoich poglądów nie zmienię.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-29, 12:07 2
Długopłetwiec napisał/a:

No to sobie człowiek pogadał, od razu albo za PiS albo PO? Nigdzie nie można wyrazić swojego zdania bo albo ty taki albo taki? A co w komisji wyborczej byłeś i wiesz na kogo głosuje? Nie ma ochoty polemizować z tobą który polityk jest lepszy a który nie! Wszystkich do gazu. W dwudziestoleciu między wojennym, to był taki fajny zapis w konstytucji (albo kodeskiebkarnym ,)że jak urzędnik działa na szkodę petenta albo na swój zysk, mógł podlegać karze śmierci. Nazwij mnie Pidsułczykiem. Swoich poglądów nie zmienię.



Jesteś swój chłop. Piłsudski był wielkim patriotą, choć trochę za dużo mu się przypisuje na niekorzyść innych ale złego słowa o nim nie powiem. Przepis międzywojenny znam i zawsze mówiłem, że teraz też powinien być wpisany w konstytucji. Tylko wtedy po każdych wyborach wszystkie świnie którym skończyło się koryto uciekały by z kraju. A tak ogólnie to kara śmierci powinna być stosowana powszechnie. Trzymamy morderców, notorycznych złodzieji, oszustów i pasożytów za nasze pieniądze w więzieniu. Ludzi z których nigdy nie będzie pożytku. I kto mi powie po co? Bo dlatego, że każde życie ludzkie należy chronić, nie przyjmę do wiadomości.
Zgłoś