18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hogg 2014-01-12, 0:10 1
szafarz napisał/a:

5 lat temu dymałem pannę, która pisała licencjat o gender i wtedy to była jakaś śmieszna teoria na uniwersytetach a teraz jak otwieram lodówkę to mnie atakuje gender. O chuj chodzi ?



Chciałeś koniecznie zwrócić uwagę, że już jako nastolatek nie byłeś prawiczkiem bo obcowałeś z o wiele starszą od siebie dziewczyną, czy raczej na wszechobecny problem gender dodając po prostu nieumyślnie informację o spółkowaniu?
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-12, 0:17
@isotop, najlepiej by było jakbyśmy go sami zapytali.
Zgłoś
Avatar
kalixns 2014-01-12, 0:42 1
a wy dalej wałkujecie ten gender... gratuluje prowadzenia świetnej kampanii reklamowej.... Na sadisticu praktycznie nic tylko gender i pedały, a to, że Tusk zezwolił na wkroczenie do naszego Państwa to ledwo kto zauważył, tylko jeden temat... z innych szydzicie a sami jak lemingi ciągle zajmujecie się tematem zastępczym...
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-12, 12:28
Bawi mnie Kempa ze swoim zespołem, KK i cała reszta idiotów. Gender to przekonanie, że istnieją dwie płcie, mężczyzna i kobieta, a także że płeć jest określona w chwili urodzenia. Tyle, taką definicję podają socjologowie - czy jest w tym coś strasznego, jakieś wzmianki o likwidacji płci, zboczeniach, naruszaniu tradycji i wartości? Cała reszta, czyli "oboże zmieniajo płeć dzieci!" to standardowy PR prawackich środowisk, które zawsze muszą mieć wroga, by utrzymać się na powierzchni, mimo że gówno powinno zawsze spływać na dół.

Postgender i transgender, czyli eliminacja i odbieganie od ról płci, to zjawiska całkowicie niszowe (i moim zdaniem szkodliwe), ale to widocznie za trudne słowa dla małych rozumków, by potrafiły ich używać - zamiast tego jest "ideologia gender", czyli twór, który nie istnieje. Good job, prawiczki.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-12, 14:51 5
W ostatnio wstawionym na główną komiksie autorstwa MNQ traktującym o łososiu i gender (temat) wielu Sadoli prowadziło spory co do interpretacji przesłania zawartego w tym dziele. Postawiłem sobie za zadanie pofatygować się i dowiedzieć od samego autora, o co tak naprawdę chodzi.







Tak więc drodzy Sadole, mam nadzieję, że wasze odbyty zostały odpowiednio nawilżone.
Zgłoś