18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Focia z policjantem - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Qunda 2013-10-19, 21:46 6
Oby teraz wygrali.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-10-20, 0:47
Mam nadzieję, że autor nie zaniecha swojego talentu rysowniczego.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-10-20, 3:59 7
W tych wszystkich losowaniach powinien być koszyk z drużynami, które zaczynają każdy mecz z 3 golami przewagi i mają nieograniczoną liczbę zmian. Wtedy każda grupa losowałaby takiego grupowego łamagę i od razu faza grupowa byłaby ciekawsza w każdym turnieju. Normalna drużyna w meczu z łamagą mogłaby zaprezentować całą ławkę rezerwowych, zawodnicy mogliby popisywać się wymyślnymi akcjami, a i nasza reprezentacja mogłaby sobie poszaleć, zdobyć fajne koszulki, autografy.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-10-20, 19:45
@Ptoon
Tyle, że to niezgodne z zasadą fair play.
W sumie to cała piłka jest z tym niezgodna.
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2013-10-20, 19:52 13
Podobno Polska w kolejnych eliminacjach znowu znalazła się w grupie śmierci..
Z tajgą, tundrą i producentem talerzy.
Zgłoś
Avatar
Radium 2013-10-20, 19:54 89
@TempT Fair play są za to mecze pomiędzy np. Polską a San Marino? Gdzie jedna to profesjonalna drużyna, która ma świetne zgranie i w miarę myślących zawodników a druga to Polska Reprezentacja?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-10-20, 20:26
Wcale bym się nie zdziwił gdyby to seryjne przegrywanie było podszyte jakimś szwindlem z ustawionymi zakładami. Obstawić przez słupa mecz który wiesz, że przegrasz - pewne pieniądze bez wysiłku.
Zgłoś
Avatar
-Kubaxd456- 2013-10-20, 21:19
Polska Gooola! hehe......

Śmieszne !


Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-10-20, 23:32
Ptoon napisał/a:

W tych wszystkich losowaniach powinien być koszyk z drużynami, które zaczynają każdy mecz z 3 golami przewagi i mają nieograniczoną liczbę zmian. Wtedy każda grupa losowałaby takiego grupowego łamagę i od razu faza grupowa byłaby ciekawsza w każdym turnieju. Normalna drużyna w meczu z łamagą mogłaby zaprezentować całą ławkę rezerwowych, zawodnicy mogliby popisywać się wymyślnymi akcjami, a i nasza reprezentacja mogłaby sobie poszaleć, zdobyć fajne koszulki, autografy.


Powinni w ogóle grać 22 vs 11 żeby było fair.
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-20, 23:41 1
Jeszcze 4 lata i San Marino z nami zremisuje lub wygra. Mogę się założyć o tanie piwo.
Zgłoś
Avatar
max666 2013-10-21, 0:14
kurwa polska ma tam okolo 70 miejsca w rankingu fifa (nie chce mi sie sprawdzac ) chodzi mi o to ze np top 1 hiszpania nigdy nie grala z sanmarino i druzynami na jej poziomie a pkt zbiera tylko na ,,godnych'' rywalach, natomiast polska ma sporo nabitych pkt na san marino ktore na dzien dzisiejszy nawet nie ma selekcjonera , ciekawe jakie polska miala by miejsce gdyby nie te mecze hah
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2013-10-21, 2:27 1
max666 napisał/a:

kurwa polska ma tam okolo 70 miejsca w rankingu fifa (nie chce mi sie sprawdzac ) chodzi mi o to ze np top 1 hiszpania nigdy nie grala z sanmarino i druzynami na jej poziomie a pkt zbiera tylko na ,,godnych'' rywalach, natomiast polska ma sporo nabitych pkt na san marino ktore na dzien dzisiejszy nawet nie ma selekcjonera , ciekawe jakie polska miala by miejsce gdyby nie te mecze hah



Akurat Hiszpania co najmniej cztery razy grała z San Marino bo dwa razy mieli ich w grupie eliminacyjnej. Pamiętam ich mecze o punkty z Liechtensteinem, Litwą, Estonią itp rzeczywiście grają z samymi kozakami
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-10-21, 12:00
@Radium
Dobre
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-10-21, 16:49
Radium napisał/a:

@TempT Fair play są za to mecze pomiędzy np. Polską a San Marino? Gdzie jedna to profesjonalna drużyna, która ma świetne zgranie i w miarę myślących zawodników a druga to Polska Reprezentacja?



nie powiem, śmiechłem
Zgłoś