18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
Blade ziele 2011-12-28, 21:02
heh. bardzo dobry komik
Zgłoś
Avatar
rockface123 2011-12-28, 21:54 6
kurwa!! idźcie na zjebane tvp1 oebjrzcie nasz POlski zjebany żałosny kabaret w którym płacą ludzią na śmianie się lub ulatniają gaz rozweselający a potem pooglądajcie amerykańskich komików nasz kraj ssie
Zgłoś
Avatar
gumol 2011-12-28, 23:50
dajcie to do zbiorczego czy coś? bo zaraz nas zasypie Lułisem
Zgłoś
Avatar
Nabs 2011-12-29, 0:57 22
Kiedyś miałem bardzo podobną sytuacje, tyle że nie z przypadkową osobą, a z dziewczynką z którą byłem już ponad rok. Miętolimy się z jakieś 30 min, i każda próba sięgnięcia w jakieś jej intymne miejsce kończyła się powstrzymaniem mnie. Po 3 razach, dałem sobie spokój, pomyślałem że może coś ją boli. Po jakimś czasie miętolenia, strzeliła jakiegoś dziwnego focha i poszła spać. Na drugi dzień pytając się jej o co chodzi, dowiedziałem się że ona chciała abym się do niej dobierał mimo tego że ona mnie powstrzymuje. I weź tu kurwa bądź mądry. Dobierasz się - źle, jesteś hujem, zależy ci tylko na seksie. Nie dobierasz się, jesteś hujem nie potrafisz dogodzić swojej kobiecie. Ehh kurwa, kobiety powinny mieć swoje miejsce wyłącznie w kuchni..
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2011-12-29, 2:12 1
Cóż dziewczyny są dziwne. Próbujesz traktować jak poważnego człowieka a ona wtedy zrobi coś nieprzewidywalnego i dziwacznego. Ja z kolei miałem następującą sytuację. Zaprosiłem do siebie i wypiliśmy po piwie. Ona w międzyczasie włączyła telewizor i obejrzała cały odcinek chyba "Pierwsza miłość" i nie odzywała się ani słowem. Ja staram się podnosić jej bluzkę do góry a ona cały czas moje dłonie zabiera i poprawia ją tak by zakrywała całe ciało. Odcinek się skończył, piwo też więc zgasiłem TV i zaczynam się do niej dobierać. Przyjęła pozycję embrionalną siedzącą jak jakiś jebany pancernik. Wydawała z siebie dziwne dźwięki typu: uuuuuuuooommmm. W końcu udało mi się najpierw włożyć jej rękę do majtek siłą a później siłą rozebrać. Z powrotem zwinęła się w kłębek i powiedziała: zgaś światło. Pierwsze jej słowa odkąd się u mnie znalazła. Później już w miarę normalnie sytuacja się potoczyła (jak na kłodę) i po wszystkim odprowadziłem ją do domu. W drodze powrotnej sobie myślałem że to pod gwałt podchodzi i ciekawe co z tego wyniknie. Po powrocie do domu ku mojemu zdumieniu stała się bardzo rozmowna na gadu gadu i oznajmiła, że bardzo chciała to ze mną zrobić. Od tej pory w sprawach związanych z ruchaniem staram się nie myśleć, a na pewno nie racjonalnie.

Z tm gościem jeszcze niezły był filmik pt: Anti-Masturbation VS Louis CK
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-12-29, 8:38 2
Nabs, Plecionkarz

NIGDY nie słucha się tego co mówi kobieta (zwłaszcza w czasie seksu)...
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2011-12-29, 10:38
Kurwa, jakie to zyciowe ;p
Zgłoś
Avatar
mateuni007 2011-12-29, 11:25
@Nabs w kuchni i nie za dlugi lancuch?
Zgłoś
Avatar
okanslig 2011-12-29, 12:36
Dlatego najlepiej sobie zwalic dla higieny i miec na nie wyjebane, same w koncu przyjda.
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-12-29, 17:43 3
kobiety lubią być brane siłą a jeśli nie to chuj zakop sukę
Zgłoś
Avatar
chudziutki191 2011-12-30, 2:16
wszystko jasne... ten koleś jest rudy ;]
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2011-12-30, 14:53
@ Nabs - "Ehh kurwa, kobiety powinny mieć swoje miejsce wyłącznie w kuchni.. " Rezygnujesz z seksu z kobietami i zajmiesz się kolegami?
Zgłoś
Avatar
głodny 2011-12-30, 15:58
@Nabs za bardzo rozcieńczyłeś rohypnol
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-01-01, 23:53
@głodny - nic nie rozcieńczałem, póki co nie jest mi to potrzebne, urok osobisty w pełni wystarczy

@Raven Trismegistos - nie napisałem, ani tym bardziej nawet nie pomyślałem o zabraniu się za kolegów. Swoich fantazji innym nie sprzedawaj, zostaw je dla siebie i swoich kolegów.

Co do tematu, to serio tak było, nawet potem z nią rozmawiałem na ten temat, bo staram się nie mieć jakichś tematów tabu. No i ona przyznała się że faktycznie jara ją to, że ktoś się do niej dobiera. Niestety, mnie to nie jara, a nawet sprawia że nie jestem w stanie się podniecić. Nie jestem typem sadysty czy zwyrola jakiegoś co się będzie pastwić nad innymi żeby mu stanął. Aż tak pojebany nie jestem.

Gdzieś czytałem że kobiety, może nie wszystkie, ale zdecydowanie część, lubią kiedy się się nad nimi znęcasz. Chociażby moi starzy sąsiedzi, który się bez przerwy napierdalali między sobą. Kiedyś z ojcem wchodząc na klatkę schodową widzimy jak stoi mój sąsiad i napierdala po ryju swoją kobietę. Bez jakichś namysłów razem z ojcem podbiegliśmy i chcieliśmy mu wjebać za coś takiego. Wtedy jego kobieta wystała z ziemi i zaczęła mojego ojca odciągać i mówić żebyśmy zostawili jej męża, bo ona go kocha.. Do dziś dnia dla mnie jest to nie pojęte.. Jest to tak zwany syndrom sztokholmski, jakby ktoś nie wiedział. Czyli nasrane w bani. Wychodzi na to że kobiety mają nasrane pod sufitem..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie