18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
nowynick 2014-03-10, 13:07 1
czyli, że Bóg to taki Gordon Ramsay? Bez sensu kurwa, robione dla ludzi z wodogłowiem od nadmiaru debilnych programów w tv...
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-03-10, 13:37
wyjątkowo słabe
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-10, 14:17
ale pierdolenie, ni krzty sensu
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-03-10, 15:41 13
- kurwa "śmiech"
- pierdole "śmiech"
- gówno "śmiech"

Poziom skeczu, komika jak i publiczności niesamowity.
Zgłoś
Avatar
oleksadolek 2014-03-10, 19:54 1
też kiedys nad tym myslałem, ale ludziom do rozwoju potrzebny jest postęp a nie samo żarcie, a co za tym idzie rozwój technologii. Zarcia dla wszystkich juz od dawna wystarcza. Świat jest piękny, tylko ludzie chuje...
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-10, 20:38
Za niedługo trzeba będzie Ahmeda Martwego Terrorystę wrzucić, bo prawie o nim zapomnimy
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2014-03-10, 22:34
A mi się zajebiście podobało
Jak często w telewizji polskiej wypowiadane są słowa takie jak: kurwa, gówno, pierdole? Szczytem nietaktu jest powiedzieć 'dziwka" i uwaga! dwie perełki "SWAG" i "hajs"!
No kurwa bez kitu. A co do scenariusza skeczu to zajebisty, uwielbiam amerykański humor zamiast ciągle te same polskie kabarety pierdolące o polityce, o reprezentacji, o tym jak to ludzie w polsce są pojebani. Go fuck with that shit.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2014-03-10, 22:38
wyszedł z zupełnie odwrotnego założenia niż powinien. skoro bóg dał ludziom ziemię, to mogą zrobić z nią co chcą. chcą wywiercić całą ropę z ziemi i spalić? spoko, w końcu bóg dał nam tę ropę. ekolodzy zachowują się jakby ziemia nie była ich. (no ale trzeba się było dojebać do chrześcijan to się dojebał)
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2014-03-10, 22:42 1
jonek00
Bóg (nie ważne który) dał ludziom rozum i wolną wolę. Idąc twoim tokiem myślenia, mogą zrobić z nią co chcą, bez reperkusji za to. Więc dlaczego, jeżeli człowiek dokonując świadomego (podkreślam to słowo, świadomego wyboru że nie potrafi wierzyć w Boga ma iść do piekła? Żyje sobie normalnie, jest dobry, uczynny, pomaga innym ale nie wierzy w Boga. W ogóle. I zapierdala do piekła. Konkluzja? Twoja wiadomość jest nietrafna tak jak bliźniacza teza że człowiek może działać w zgodzie ze swoją wolną wolą.
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-03-10, 23:07 3
@wszyscy-up pierdolenie
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2014-03-11, 15:52 1
ehhh, smutno mi że jesteście kurwa z tej samej krwi co ja zrodzeni ...
nic kurwa innego nie potraficie pierdolone polaczki tylko narzekacie kurwa na wszystko, jakby wam kurwa auto za darmo dać to się kurwa nie ucieszy jeden z drugim tylko zaraz będzie "Myślsz że ja sam nie potrafie zarobić? a czemu takie chujowe? a czemu w najtańszej wersji?"

mam nadzieje że wszystkie narzekające cebule pozdychają z kijem w dupie...
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2014-03-11, 19:35
@up

Jakbyś nie wiedział to tylko jedyne co można polakom zarzucić to to że dają sobie wmówić że tylko my mamy przywary.

np: Cecha narodowe Duńczyków to zawiść, normalne jest że sąsiad jednego popołudnia rozmawia z sąsiadem i potem idzie przed komputer wysłać donos do skarbówki bo tamten ma lepszy samochód.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-11, 20:10
kwrtwlp napisał/a:

co można polakom


Co prawda żaden ze mnie patriota, ale weź kurwa w pizdu usuń swoje konto z tego portalu, ponieważ jeżeli "Polakom" piszesz z małej litery a "Duńczyków" z dużej, to sorry, ale wal się kurwa po tysiąckroć na ryj...
Zgłoś