18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Breakdrowser 2015-10-14, 6:58 2
Ochydnie smakuje, ale ryba to zawsze ryba. Jest co do ryja wlozyc.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-10-14, 8:20
żarłoczne skurwysyny...

kąpiel w pobliżu raczej wzbroniona
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-10-14, 11:01 45
Zawsze można wyrzucić kilka tysięcy piranii przy portach tam gdzie przypływa najwięcej uchodźców do europy i wywracać łodzie
Zgłoś
Avatar
RastaTrance 2015-10-14, 11:45
Gdyby był męski to by łowił na siusiaka.
Zgłoś
Avatar
mpg40 2015-10-14, 14:16 1
Breakdrowser napisał/a:

Ochydnie smakuje, ale ryba to zawsze ryba. Jest co do ryja wlozyc.



a probowales usmazyc?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-10-14, 15:18 15
MaratHS napisał/a:

Zawsze można wyrzucić kilka tysięcy piranii przy portach tam gdzie przypływa najwięcej uchodźców do europy i wywracać łodzie



widzę jeden problem, nie chodzi mi tu o problem moralny czy etyczny, w dupie mam też co lewicowcy i ruchy proimigracyjne o tym temacie sądzą, nie też będę moralizował o prawie ludzi do życia....no więc problem z Twoim planem polega na tym, że piranie są słodkowodne...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2015-10-14, 16:51
Niepotrzebnie tak daleko zarzuca. Za bardzo się wysila, utrudnia sobie.
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2015-10-14, 17:06
nowynick napisał/a:



widzę jeden problem, nie chodzi mi tu o problem moralny czy etyczny, w dupie mam też co lewicowcy i ruchy proimigracyjne o tym temacie sądzą, nie też będę moralizował o prawie ludzi do życia....no więc problem z Twoim planem polega na tym, że piranie są słodkowodne...



A w dodatku żeby zaatakowała człowieka, trzeba mieć otwartą krwawiącą ranę. Jak nie wyczują krwi możesz sobie obok nich pływać i dawać im buzi.
Zgłoś
Avatar
kampton 2015-10-14, 17:27 7
Dreamer napisał/a:



A w dodatku żeby zaatakowała człowieka, trzeba mieć otwartą krwawiącą ranę. Jak nie wyczują krwi możesz sobie obok nich pływać i dawać im buzi.



To może zrobić basen przejściowy ze słodką wodą i każdego z nich delikatnie zaciąć ?
Problem rozwiązany .
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-10-14, 17:49
jakie to proste
Zgłoś