18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
modified1 2024-07-06, 11:36 1
Gdzie z tym na sadola. A tak serio to pamiętam że to jest jakaś sprowadzona odmiana karpiowatych które wpierdalaja wszystko i wypleniają rodzime gatunki z wód, a do tego jak widać mnożą się na potęgę ;d
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-07-06, 12:07
Love_is_Love napisał/a:

Chuja niech se pedał odstrzeli.



On hołduje zasadzie "złap i wypuść".
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-06, 12:07 2
baronturbina napisał/a:

U nas się podniecają tołpygą. Ach ta niemądra polska. Ponoć banderowcy wrzucają do stawów hodowlanych tołpygi a pstrągi wyławiają. Jawny atak na polską gospodarkę.


Ponoć wyłowione hajlują i popiskują "Slava Ukrajini!". Autentyk, od prawdziwego wędkarza słyszałem.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2024-07-06, 12:09 2
smc napisał/a:

Mi banderowcy ukradli kota i podrzucili tołpygę. Na początku się nie zorientowałem, ale jak nie chciała jeść karmy z miski, to zacząłem się bliżej pr,ygladać i wszystko się wydało...



ty jest od zawsze taki debilem, czy po prostu wiecej fentylu ostatnio?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 12:26 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ponoć wyłowione hajlują i popiskują "Slava Ukrajini!". Autentyk, od prawdziwego wędkarza słyszałem.


Napewno nie miał karty i papieru na połów w okręgu gdzie go widziałeś! Banderowcy łowią ryby na czarno.

[ Dodano 2024-07-06, 12:28 ]
habiTEK napisał/a:

ty jest od zawsze taki debilem, czy po prostu wiecej fentylu ostatnio?


„Fentanyl” jak coś tumanie, w ogóle idź na douczanie z Polaka! Po wakacjach w klasie zabłyśniesz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-06, 12:42 1
baronturbina napisał/a:

Napewno nie miał karty i papieru na połów w okręgu gdzie go widziałeś! Banderowcy łowią ryby na czarno.


To był polski wędkarz z honorową legitymacją PZW, patriota prawdziwy, z Bogiem w sercu i "Rotą" na ustach, ty bluźnierco!
Zgłoś
Avatar
martils 2024-07-06, 13:06
inzGamon napisał/a:

Tołpyga. Paskudztwo z Azji. Nawet do konsumpcji nadaje się trochę lepiej od słomy.



wiesz jak wygląda tołpyga ?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 13:40
martils napisał/a:

wiesz jak wygląda tołpyga ?



Means ze odróżni banderowca od nie banderowca.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-07-06, 17:16 1
martils napisał/a:

wiesz jak wygląda tołpyga ?







Tak sobie wpadłeś kocopoły klepać, czy dziury w dupie szukasz?
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-07-06, 18:35
ungubungu napisał/a:

Co jak co, ale rednecki mają najbardziej zajebiste zabawy po chlaniu. Jak nie wyścigi kosiarek, strzelanie do ryb, to ruchanie się z rodziną.



Kolejność dowolna
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2024-07-06, 18:46
Sweet home Alabama,
Where you'r girlfriend is yo mama

______________

Z chujem i z prądem żartów nie ma!
Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-07-06, 18:47 2
do stanów sprowadzono karpia azjatyckiego (tołpygi, amury) które miały na celu zwalczanie nadmiernej roślinności wodnej (glony, algi), ale z racji tego że nie mają tam naturalnego wroga to zaczęły wyniszczać naturalnie występującą faunę. w stanach jest wiele gatunków zwierząt które zostały sprowadzone i są gatunkiem inwazyjnym i jest legalne przyzwolenie na tępienie, między innymi wiewiórki, pyton, czy karpie azjatyckie.

w różnych regionach mają tam nawet zawody w tym kto więcej karpi zabije

Zgłoś
Avatar
michalk0072 2024-07-06, 20:12
baronturbina napisał/a:

U nas się podniecają tołpygą. Ach ta niemądra polska. Ponoć banderowcy wrzucają do stawów hodowlanych tołpygi a pstrągi wyławiają. Jawny atak na polską gospodarkę.



Za tym stoi naród na literę "rzet z kropką".
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 20:36
michalk0072 napisał/a:

Za tym stoi naród na literę "rzet z kropką".


Zapewne ci straszni Rzymianie !
Zgłoś
Avatar
saoee 2024-07-06, 23:37
ungubungu napisał/a:

Co jak co, ale rednecki mają najbardziej zajebiste zabawy po chlaniu. Jak nie wyścigi kosiarek, strzelanie do ryb, to ruchanie się z rodziną.



Końcówka zbyt prawdziwa abym powiedział o tym komukolwiek .

______________

"Ty powiedziałeś to co chciałeś powiedzieć, ja zrobię to co uważam za słuszne"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów