18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2016-02-23, 22:48
Sombrero360 napisał/a:



Wy naprawdę jesteście takimi debilami, czy to wyśmienita gra aktorska? Na samym końcu filmu jest napisane jak chuj, że te ryby WRACAJĄ z tarła. No ale tak - lepiej obejrzeć 5 sekund i hejtować



I chuj że jest napisane, widzisz w którą stronę płyną te łososie? Pod prąd czy z prądem? Odjebać zająca przed kamerą poza sezonem a napisać w pod filmem że w sezonie każdy potrafi, a ty łykasz wszystko jak młody pelikan.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2016-02-24, 0:28
alexandrus napisał/a:



I chuj że jest napisane, widzisz w którą stronę płyną te łososie? Pod prąd czy z prądem?



A jeśli płyną na tarło, tylko że tyłem? Pies jest bohaterem i odnosi do wody te, które nieopatrznie wyskoczyły na brzeg?

Cały film puszczony jest od tyłu, dźwięk dograny, a cała mistyfikacja jest zaplanowana przez przeciwników Pitbuli, aby wykorzystać to w jakiejś swojej kampanii? Niezłych speców mają od manipulacji.
Zgłoś
Avatar
susher 2016-02-24, 9:28
Sombrero360 napisał/a:



Wy naprawdę jesteście takimi debilami, czy to wyśmienita gra aktorska? Na samym końcu filmu jest napisane jak chuj, że te ryby WRACAJĄ z tarła. No ale tak - lepiej obejrzeć 5 sekund i hejtować



Nie czytam nigdy napisów więc może mnie cmoknąć - debilem okazałeś się TY gdyż po tarle ryby giną z wyczerpania, więc nawet nie trzeba się wysilać. W odróżnieniu od Ciebie (z dużej litery bo mam szacunek do rozmówcy )
Zgłoś
Avatar
krokodyl 2016-02-24, 14:52
Noto mamy kłusownika.
Zgłoś
Avatar
.Zombi. 2016-02-24, 14:52 1
Ciekawe jak poradziłby sobie z karpiem w lidlu.
Zgłoś
Avatar
Puszczalska_Wiola 2016-02-24, 18:03
Tak to można na ryby jeździć. Z kumplem opierdalasz flachę, a psy wyciągają ryby na brzeg. Potem się żona nie przypierdoli, że połów był słaby.
Zgłoś