18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Lubiący dzieci
phrontch • 2021-01-30, 22:32
Kontynuacja na hardzie jest więcej niż pewna, więc czekam z niecierpliwością



Jak dla mnie, nie jest to materiał naruszający regulamin
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-01-31, 0:34 1
Zboczone kurwie... Ja osobiście nie mam córki, ale to może jej ojciec a wy robicie z gówna burzę?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-01-31, 0:45 7
hfbnmiuytp napisał/a:

Jeszcze lepiej mieć "prawo" aborcyjne jak w krajach 5 świata, zabijanie niewinnych i bezbronnych ludzi to domena barbarzyńców z pierwszych światów.



Stary przecież tu chodzi o aborcję płodów ktore mają nieuleczalne choroby, urodzone dzieci które albo umrą zaraz po urodzeniu albo będą wymagały opieki 24/7 a matka nie dostanie żadnej pomocy od państwa.
Jest takie przysłowie z niewolnika nie ma pracownika tak samo nie będzie dobrego rodzica z kogoś kto nie chce mieć dzieci
A ty obrońco życia ile adoptowałes śmiertelnie chorych dzieci oddanych do domu dziecka albo hospicjum?
A co do płodów to jeszcze poglądowe zdjęcie

Zgłoś
Avatar
A................r 2021-01-31, 1:59 1
boże i co w tym złego jak dziecko nie cierpi i mu się podoba
Zgłoś
Avatar
SzanownyPanKierownik 2021-01-31, 5:55
hfbnmiuytp napisał/a:

Jeszcze lepiej mieć "prawo" aborcyjne jak w krajach 5 świata, zabijanie niewinnych i bezbronnych ludzi to domena barbarzyńców z pierwszych światów.



Taa osobiście płaciłem za 4 aborcje. I w sumie wyjebane bez różnicy.. laski kurewki. Pamiętaj jak jedziesz na ręcznym to za każdym razem posyłasz miliony dzieci w te niebo czy co to tam jest..
Zgłoś
Avatar
karolkniaziewicz 2021-01-31, 8:07 2
pazuzu napisał/a:

No dobra jak nie Iran to może Arabia Saudyjska, Jemen, Syria, takie "pojebane, zacofane" państwa mają lepsza politykę aborcyjne niż my. Większość państw Ameryki Południowej dopuszcza aborcję w określonych przypadkach, m. In wady płodu. Serio wam to nie przeszkadza? Rząd przejmuje władze nad kobietami, przejmuje nad mediami, sądami co będzie następne? Serio macie jakieś naleciałości PRL, podoba wam się że państwo kontroluje wszytsko



To jak zrobisz bachora to wypierdalaj do Arabia Saudyjskiej, Jemen, Syrii tam robic skrobanke.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-01-31, 8:19 8
pazuzu napisał/a:

A co do płodów to jeszcze poglądowe zdjęcie



Ale wiesz, że zwykłe kurze jajka, to są jajka..... niezapłodnione....?
Chyba, że jeszcz tego w szkole nie mieliście, to przepraszam...

Zgłoś
Avatar
C................s 2021-01-31, 9:10 4
pazuzu napisał/a:

Stary przecież tu chodzi o aborcję płodów ktore mają nieuleczalne choroby


Osobiście myślę że było dobrze a te zjeby z pisu robią szopkę żeby coś zasłonić. Zawsze jak wychodzi temat aborcji to nie chodzi o aborcję. A co do " strajku kobiet "

strajkkobiet.eu/postulaty/

Gdzie tam chodzi o nieuleczalne choroby? Strajk na dzień dzisiejszy to spęd pedałów, lewaków, feministek i opozycji, którzy mają w dupie chore dzieci. Ci ludzie chcą tylko zaistnieć/zarobić/ugrać swoje fantazje.
Zgłoś
Avatar
z................e 2021-01-31, 9:39
AyCaramba napisał/a:

Osobiście myślę że było dobrze a te zjeby z pisu robią szopkę żeby coś zasłonić. Zawsze jak wychodzi temat aborcji to nie chodzi o aborcję. A co do " strajku kobiet "
Gdzie tam chodzi o nieuleczalne choroby? Strajk na dzień dzisiejszy to spęd pedałów, lewaków, feministek i opozycji, którzy mają w dupie chore dzieci. Ci ludzie chcą tylko zaistnieć/zarobić/ugrać swoje fantazje.



Polski, w której prawa człowieka są dla wszystkich, w tym kobiet, osób LGBTQIA+, ale skróta odjebali
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-01-31, 11:09 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ale wiesz, że zwykłe kurze jajka, to są jajka..... niezapłodnione....?
Chyba, że jeszcz tego w szkole nie mieliście, to przepraszam...



A wiesz że zwykle jajka ze wsi albo chowu ekologicznego są zapłodnione? Więc się tu nie wymądrzaj

karolkniaziewicz napisał/a:

To jak zrobisz bachora to wypierdalaj do Arabia Saudyjskiej, Jemen, Syrii tam robic skrobanke.



Dobra, nie zrobię skrobanki ale rozumiem że jak urodzi mi się niepełnosprawne dziecko to będziesz mi płacił co miesiąc 5 tys zł w ramach pomocy, zgadzasz się obrońco życia?
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2021-01-31, 11:16 5
pazuzu napisał/a:

A wiesz że zwykle jajka ze wsi albo chowu ekologicznego są zapłodnione? Więc się tu nie wymądrzaj



"Zwykłe jajka ze wsi" - to już rarytas. Od 2004 nie można łączyć hodowli na sprzedaż na jednym terenie drobiu i bydła. Więc jak ktoś ma kury, zwykle ma je dla siebie lub jest to produkcja masowa. Ergo, kupując w sklepie jajka, nawet z chowu ekologicznego, kupujesz jajka od kury która całe życie nie widziała na oczy koguta.

Podobną bzdurą sa porównania płodu do niezapłodnionego jajka. Jak już koniecznie ktoś musi robić takie porównanie to do jajka ze sklepu można porównać jedynie niezapłodnioną komórkę jajową. A o tę i jej los nie walczy absolutnie nikt, chyba, że demony w głowach części nawiedzonych aktywistek, ale te dosłownie da się policzyć na palcach jednej ręki.

W sumie to ja nie pojmuję o chuj wy się tu kłócicie. Żadne wasze słowo nie ma i nie będzie mieć wpływu na to, czy kobiety będą usuwać ciążę czy nie. Jak nie będą mogły koło domu, to kupią wcześniej, na wszelki, piglety z wielkiej brytanii (tak, receptę dostaje się przez internet na podstawie jednostronnej deklaracji kupującego). Ewentualnie ususzy sobie jedno z kilkju zielsk rosnących w PL a po zaparzeniu, spędzających płód.

Ja sam w sobie, nie widzę w aborcji nic fajnego i nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Ale czy to znaczy, że mam znaleźć sobie kobietę o podobnym podejściu do życia czy wkurwiać każego koło mnie tym chujowym tematem ?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-01-31, 12:58 2
pazuzu napisał/a:

Faktycznie lepiej mieć prawo aborcyjne jak w krajach 4 świata, nawet islamski Iran ma bardziej liberalne prawo aborcyjne, cofamy sie do średniowiecza a takiego debila jak Ty to cieszy



Pretensje do SLD za uchwalenie takiej a nie innej konstytucji, z która ustawa aborcyjna była nie zgodna od samego początku, a nie puaczki teraz. Od dawna można było się dogadać w sprawie zmiany tego zapisu w konstytucji, ale politycy wolą się za łby brać pod publiczkę.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-01-31, 14:04
Wielkie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-01-31, 16:25
Dziwnie się u nich księża ubierają.
Zgłoś