18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Delu94 2023-08-21, 22:19
Mnie i tak bawią te osoby które mówią że kochał to co robił.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2023-08-21, 22:21 2
Kolejny raz nie z winy motocyklisty. To ze sobie zapierdalal to nie znaczy ze mozna wymuszac pierwszenstwo. Osoba ktora spowodowala wypadek powinna dostac z pare lat za nieumyslne spowodowanie zabojstwa. Wtedy moze bysmy sie wszyscy nauczyli ze ulice to nie plac zabaw ale bardziej tor smierci.
Zgłoś
Avatar
Davezz 2023-08-21, 22:25
Dawcą raczej nie zostanie
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-22, 0:44 3
Bawi mnie podejście w stylu 'mam pierwszeństwo, więc mogę zapierdalać'. Przestrzeganie limitu prędkości obowiązuje tak samo jak ustępowanie pierwszeństwa przejazdu. Wymaganie od innych przepisowej jazdy i jednoczesne olewanie ograniczeń to bardzo niedojrzała i egoistyczna postawa.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-08-22, 0:58 1
Głowa poleciała czy sam kakask??
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 1:24
Bart47 napisał/a:

Bawi mnie podejście w stylu 'mam pierwszeństwo, więc mogę zapierdalać'. Przestrzeganie limitu prędkości obowiązuje tak samo jak ustępowanie pierwszeństwa przejazdu. Wymaganie od innych przepisowej jazdy i jednoczesne olewanie ograniczeń to bardzo niedojrzała i egoistyczna postawa.



Bawi Cię bo nie dorosłeś najwyraźniej do XXIw i cywilizacji technicznej. Stworzyliśmy szybkie samochody i wyznaczyliśmy dla nich jezdnie do zapiedalania. Tęsknisz pewnie jak lewacy za światem sprzed 100 lat

Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-22, 1:56 2
Siriuz napisał/a:

Stworzyliśmy szybkie samochody i wyznaczyliśmy dla nich jezdnie do zapiedalania.


Mam trochę inne podejście. Jezdnie nie służą do zapierdalania, tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Osiedlowe uliczki to nie autostrady, a nawet czteropasowe autostrady to nie tory wyścigowe. Chcesz poczuć adrenalinę i wiatr we wlosach, idź może na plac zabaw i pobujaj się, pozjeżdżaj na zjeżdżalni, idź na gokarty...

Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-22, 3:31 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Lubił zapierdalać



Czas przeszły, dokonany...

Siriuz napisał/a:

Wbij sobie do łba, że to nie prędkość i zapierdalanie zabija, tylko w większości przypadków niedzielni kierowcy wymuszający pierwszeństwo. To jest mentalność typu "wejdę/wjadę sobie a inni będą na mnie uważać - ja nie muszę", ewentualnie "zdążę" ulubiona przez bohaterów filmików z przejazdami kolejowymi.



U ciebie wbijanie do pustego łba nie ma sensu, bo i tak wypadnie. Ale trudno, najwyżej ci to rozrysuję.

Każdy, nawet niedzielny kierowca zakłada, że inni użytkownicy dróg również przestrzegają Kodeksu Drogowego, a w tym także i w szczególności patrzą na znaki (ze zrozumieniem) i stosują się do nich. No niestety, ludzie myślący już tak mają, a do tego nie chcą porzucić swoich przekonań. Nikt nie zakłada, że z naprzeciwka zapierdala bezmózgowiec czy inny imbecyl - miłośnik prędkości. Dlatego rozpoczynając manewr skręcania w lewo, taki kierowca szacuje czas jaki jest mu potrzebny, aby usunąć się z pasa startowego przydzielonego debilowi, o którym wspomniałem wcześniej. Czy to na skutek błędu w obliczeniach, czy też awarii szklanej kuli, prędkość frajera na jednośladzie bywa niedoszacowana, a zatem czasu na manewr może nie starczyć, a dziadek wraz ze swoim bolidem staje się ofiarą praw fizyki, gdyż idiota na moturze postanowił zmierzyć swoją energię kinetyczną akurat na tej drodze i w tym momencie.
Niestety, nikt nie ma świadomości, że organodawca rozwinie prędkość warp 1 tak nisko nad gruntem, a zatem czasu na manewr może mu zabraknąć. Dlatego dla własnego dobra i w poczuciu szacunku dla cudzego zdrowia, życia i mienia, prędkości nadświetlne należy osiągać dopiero po opuszczeniu atmosfery.

Paniał aluzju?
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2023-08-22, 5:59
Szybko ale bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-08-22, 11:03
Gdyby jechał te 50 a ten zjeb i tak by mu wyjechał, znaczy pewnie baba jakaś, odjebala chlopa głupie pizdzisko, jeżdżąc autem trzeba być non stop na czujce bo ludzie tak jeżdżą ze to parodia, jak ten pederetti, myślał że przy 160 można w zakręty wchodzić pewnie z noga na gazie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 13:21
Bart47 napisał/a:

Mam trochę inne podejście. Jezdnie nie służą do zapierdalania, tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Osiedlowe uliczki to nie autostrady, a nawet czteropasowe autostrady to nie tory wyścigowe. Chcesz poczuć adrenalinę i wiatr we wlosach, idź może na plac zabaw i pobujaj się, pozjeżdżaj na zjeżdżalni, idź na gokarty...



Z punktu A do B to sobie możesz na nóżkach podylać. Technika taka jak samochody czy samoloty jest po to aby zrobić to jak najszybciej. Większość ludzi szanuje swoje życie i co za tym idzie swój czas. Mają lepsze rzeczy do robienia niż spacerki albo jeżdzenie autobusem. Chcesz tak żyć, to zamieszkaj w skansenie, albo zostań Amiszem.

mazga50 napisał/a:

Nikt nie zakłada, że z naprzeciwka zapierdala bezmózgowiec czy inny imbecyl - miłośnik prędkości.



To sobie kurwa wbij to do głowy, żeby takie coś zakładać! Ja pierdole... w przedszkolu tego uczyli kiedyś. Jezdnia to kurwa nie więzienny spacerniak 15. mintowego miasta. Po chuj siadasz za kierownicą skoro nie ogarniasz? Zamów sobie ubera.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2023-08-22, 17:08 1
Jak można być takim... ?
Publiczne drogi nie służą do zapierdalania. Jeśli ktoś uważa inaczej, to wręcz zasługuje na to aby ktos mu wymusił. Najlepsza opcja jest wtedy gdy tacy ludzie eliminują wyłącznie samych siebie a nie niewine osoby, które mają prawo czuć się bezpiecznie na drodze w zamian za przestrzeganie przepisów.
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-08-22, 17:21 1
Siriuz napisał/a:

Wbij sobie do łba, że to nie prędkość i zapierdalanie zabija, tylko w większości przypadków niedzielni kierowcy wymuszający pierwszeństwo. To jest mentalność typu "wejdę/wjadę sobie a inni będą na mnie uważać - ja nie muszę", ewentualnie "zdążę" ulubiona przez bohaterów filmików z przejazdami kolejowymi.



ty jesteś debilem i motopizdą pewnie, normlnie kierowcy w samochodach maja uważać na was zjebane ameby tak ? i zawsze wam zjeżdżać ? chuj z wami, oby jak najwięcej was zdechło w tym sezonie. ha tfu na motpizdy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-22, 19:02
Siriuz napisał/a:

To sobie kurwa wbij to do głowy, żeby takie coś zakładać! Ja pierdole... w przedszkolu tego uczyli kiedyś. Jezdnia to kurwa nie więzienny spacerniak 15. mintowego miasta. Po chuj siadasz za kierownicą skoro nie ogarniasz? Zamów sobie ubera.



Pisałem, że nie dotrze do twojego przykrótkiego rozumku i jak widać miałem rację. Choć cały czas łudziłem się, że nie można być aż tak głupim. Jak bardzo się myliłem...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 19:06
kocur napisał/a:

ty jesteś debilem i motopizdą pewnie, normlnie kierowcy w samochodach maja uważać na was zjebane ameby tak ? i zawsze wam zjeżdżać ? chuj z wami, oby jak najwięcej was zdechło w tym sezonie. ha tfu na motpizdy



Nie mam motocykla amebo. Po prostu jezdnia to nie piaskownica kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie