18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lotnik_1 2012-09-18, 9:50 4
mają rozmach skurwisyny
Zgłoś
Avatar
boxerrR 2012-09-18, 9:56 4
haahahhaha no prze chuj
Zgłoś
Avatar
smoke86 2012-09-18, 10:14
No afera w chuj
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-09-18, 10:36 2
Ciekawe dlaczego nie zostało to tak bardzo nagłośnione...
Zgłoś
Avatar
skoroopczak 2012-09-18, 10:40 6
e tam kurwa, wielkie halo. jak się jeździło za smarkacza na kolonie/obozy to przecież standardowo było coś w rodzaju chrztu. równie dobrze można to przełożyć na beke w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
vax 2012-09-18, 10:47 3
Kurde, teraz to dopowiedzenia. Jestem ateistą, nie lubię tego dyrektora, ale to były tylko otrzęsiny... zabawa. A teraz się go uczepią jakby to było molestowanie... Was nigdy nie kocili? Nie mieliście gorszych zabaw?
Zgłoś
Avatar
nowypl 2012-09-18, 10:54
Może to było przyuczenie do komunii św. No wiecie ciało Chrystusa amen
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-09-18, 11:04 22
kurwa, kocenie koceniem, ale zlizywanie bitej śmietany z kolan KSIĘDZA (dorosłego faceta) przez małolaty 12-13 lat ? to chyba trochę różnica.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-09-18, 11:10
dlatego ja mam wywalone na klerów
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-09-18, 11:13 7
vax napisał/a:

Kurde, teraz to dopowiedzenia. Jestem ateistą, nie lubię tego dyrektora, ale to były tylko otrzęsiny... zabawa. A teraz się go uczepią jakby to było molestowanie... Was nigdy nie kocili? Nie mieliście gorszych zabaw?


Swój swojego broni, co?

Co innego, gdy starsze klasy robią "chrzest" młodszym, ale to kurwa ksiądz, dyrektor i jeszcze takie kurwa rzeczy?
Zgłoś
Avatar
moot 2012-09-18, 11:21
@Butter
Zajebisty film, jeszcze bardziej chora książka.
Ale co mnie w stópkach zapiekło to zapiekło
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-18, 11:21 5
Temu księdzu tak każda jedna powinna zrobić:
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-18, 11:26
Ksiądz zakonny i dyrektor szkoły prowadzonej towarzystwo zakonne mający jakieś max. 30lat...?
Ci anty-klerykalni debile już się uciekają do takich zagrań?
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-18, 11:49 4
skoroopczak napisał/a:

e tam kurwa, wielkie halo. jak się jeździło za smarkacza na kolonie/obozy to przecież standardowo było coś w rodzaju chrztu. równie dobrze można to przełożyć na beke w gimnazjum.


u was standardowe bylo lizanie kolan jakiegos starego chuja? no to nie zazdroszcze ci tych obozow...
vax napisał/a:

Kurde, teraz to dopowiedzenia. Jestem ateistą, nie lubię tego dyrektora, ale to były tylko otrzęsiny... zabawa. A teraz się go uczepią jakby to było molestowanie... Was nigdy nie kocili? Nie mieliście gorszych zabaw?


lol co ty pierdolisz...przeciez to nie jest normalne...
a o jakich gorszych zabawach mowisz? moze o zlizywaniu nie z kolan a chuja?
Zgłoś
Avatar
vax 2012-09-18, 11:52
Nie, tylko wkurza mnie że wszyscy chcą na siłę zniszczyć chrześcijaństwo i posługują się jakimiś z dupy argumentami, które nic nie znaczą. Jak na przykład powyższy przykład.
Dali by każdemu katolowi bilbię do przeczytania, to sami by odeszli od wiary (ah te mordy w starym testamencie, ukamieniowania, prawo boskie nakazujące śmierć za byle co i rzezie na cywilach, czy też robienie płoty z głów nabitych na pal przez potomków mojżesza).

Ale nie, muszą obrażać każdego księdza, nawet jeśli ten jest spoko (a tu się sadole zdziwicie - są i tacy).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie