18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
jackalski 2015-12-01, 11:14 1
TytanowaPyta napisał/a:



Ale się spiąłeś dzieciaczku. Mam nadzieje, że nie jeździsz według tych zasad... Jak tak to lepiej odrazu jebnij sobie w głowę z czegoś. Może w ten sposób uratujesz czyjeś życie ?



Dzieciaczkiem to chyba Ty jesteś, albo trollem. Jeżeli masz prawo jazdy to chyba znalazłeś je w Pringelsach, albo tatuś zapłacił. Tak czy inaczej mam nadzieję, że nie spotkam Ciebie nigdy na drodze, bo to może byc dosyć niebezpieczne.

Za "Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym"
Cytat:


Art. 5. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani stosować się do poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli, sygnałów świetlnych oraz znaków drogowych, nawet wówczas, gdy z przepisów ustawy wynika inny sposób zachowania niż nakazany przez te osoby, sygnały świetlne lub znaki drogowe.

2. Polecenia i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli mają pierwszeństwo przed sygnałami świetlnymi i znakami drogowymi.

3. Sygnały świetlne mają pierwszeństwo przed znakami drogowymi regulującymi pierwszeństwo przejazdu.

Zgłoś
Avatar
p................x 2015-12-01, 14:41
O kurwa, piesi weszli na pasy, potrącił ich najebany typ - wina pieszych, bo się nie obejrzeli. Typ zapierdala przez miasto, jakiś koleś wymusił - wina tego co WYMUSIŁ, bo przecież ten co miał zielone był na prawie. Jebane barany.
Zgłoś
Avatar
T................a 2015-12-01, 15:51
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Chciałbyś cipeczko, zasmucę cię ale po prostu zareagowałem z troską (o innych użytkowników dróg) na głupotę takiego "miszcza" kierownicy jak ty.
To że zabijesz siebie jest na plus i mam wielką nadzieję że nikt postronny przy tym nie ucierpi.

Masz miszczuniu prostej wytłumaczę ci: kierowca pastucha nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej co widać w 0:21 miał sygnalizator który zbagatelizował, kierowca z kamerką miał zielone światło(czyli tamten miał czerwone) więc prawidłowo wjechał nie spodziewając się że za kółkiem siedzi typowa tępa TytanowaPyta



Widzę, że ktoś chce się napierdalać. Chodź na solo lamerze. Nie takich jak ty już porobiłem. Swoją drogą zauważyłem, że o wiele łatwiej doprowadzić do szału przez monitor dorosłego przeważnie rozważnego człowieka niż dzieciaka

@EDIT

@jackalski
Stary weź mi się nie wpierdzielaj w kurwianie innych. Ok ?
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-12-01, 16:34
Telefonu szukał, słychać jak zaczyna dzwonić...
Zgłoś