18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
metyoo 2023-09-19, 10:40
Siriuz napisał/a:

Ano zapomniałem jeszcze o NKNews O to właśnie chodzi, żeby uciec od propagandy demokratycznego kurwidołka.



uciec od propagandy demokratycznego kurwidołka i posłuchać propagandy zamordystycznych kurwidołków! no genialne! dobra, ończę dyskusję z tobą, bo albo faktycznie twoja głupota wymknęła się spod kontroli, albo wzorowo mnie strolowałeś, ale czytając twoje pozostałe posty, to chyba niestety to opcja pierwsza jest przyczyną! żygnam, bez odbioru!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-19, 11:25
metyoo napisał/a:

uciec od propagandy demokratycznego kurwidołka i posłuchać propagandy zamordystycznych kurwidołków! no genialne! dobra, ończę dyskusję z tobą, bo albo faktycznie twoja głupota wymknęła się spod kontroli, albo wzorowo mnie strolowałeś, ale czytając twoje pozostałe posty, to chyba niestety to opcja pierwsza jest przyczyną! żygnam, bez odbioru!



Ja Ciebie nawet nie zamierzałem trolować, ale skoro tak się poczułeś Teraz zastanawiam się czy jesteś jednym z tych lewackich zjebów co uważają, że wolność słowa kończy się w miejscu gdzie z kimś się nie zgadzamy, bo na to wygląda. Cóż, lewactwo to zbiornik przygłupów co mają o sobie bardzo wysokie mniemanie

Słucha się każdej propagandy, a zwłaszcza tej "wrogiej". Wyobraź sobie, że w tej chwili pokazujesz, że niczym nie różnisz się od Ruska czytającego tylko RT, bo na zachodzie jest zła propaganda.
Zgłoś