18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
ble24 2013-05-03, 21:29 2
Panowie z 2 filmiku:
Można się trochę dowiedzieć jak i po co
vimeo.com/10183589
Zgłoś
Avatar
sfx 2013-05-03, 22:01 1
Nagły ostry wiatr i trupy z cwaniaków, zastanawia mnie ten brak chęci życia u niektórych osób którzy ryzykują tak wiele zyskując naprawdę mało. I nie piszcie mi o odwadze, adrenalinie czy ekstremalnych sportach bo życie na krawędzi się udaje do czasu, wcześniej czy później każdy z nich zginie bo nie trafi w szpare jak spada albo wiatr powieje mocniej i oderwie od ściany albo nie złapie skały bądź złapie ukruszoną i poleci.

Ludzie tak ryzykujący to nie są ludzi godni reklamy ale godni psychiatryka i ci samobójcy są właśnie taką korporacyjną adrenaliną z reklam dla zwykłych ludzi którzy chcą się poczuć lepiej, poczuć się kimś i to ma im dać wypicie jakiegoś napoju albo zjedzenie czegoś. A firmy dają ochoczo bo mają zysk a jak taki samobójca się zabiję podczas robienia swego sho0w to ich to nie obchodzi bo co im do tego, znajdą kolejnego frajera co to będzie myślał że jest fajny i na topie bo dają mu hajs na swoje próby samobójcze.

Które on uważa za wyczyny na poziomie światowym i wartościuje się tym bo nic innego nie potrafi w życiu i nie chcąc czuć się nikim znalazł sposób by imponować innym kosztem swojego życia. Niektórym się udaje przeżyć długo ale w końcu znikają bo uświadamiają sobie że mieli więcej farta niż umiejętności i przypadku.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-03, 22:15 2
sfx - spierdalaj lewaku. Nie każdy musi mieć brak zrozumienia dla wolności. Idź leczyć kompleksy gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
tomekb25 2013-05-03, 22:15 2
@up
Wyczuwam ból dupy.

Ech.. 2 X up!
Zgłoś
Avatar
UnknownUser 2013-05-03, 22:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
S................l 2013-05-03, 22:39
tomekb25 napisał/a:

@up
Wyczuwam ból dupy.

Ech.. 2 X up!



W sumie mnie też boli dupa i to nie przez murzyna, ale przez takich kretynów o mentalności niewolniczej, którzy się oburzają, gdy ktoś, robi co chce (nie szkodząc innym oczywiście)
Zgłoś
Avatar
boot212 2013-05-03, 22:54
@sfx

Wstań rano, umyj ryj, zjedz to samo co jadłeś poprzedniego dnia rano, idź do szkoły/pracy, zrób swoje, wróć do domu, zjedz obiad, siądź przed TV czy kompem, otwórz piwo, a wieczorem jak już się położysz na wyrko, powiedz na głos "Jestem wolny".
Ogólnie lepiej nie ryzykować i nie wychodzić z domu bo może samochód przyjebać.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-05-04, 0:00 1
zajebiaszcza sprawa, ale nie dla mnie za leniwa jestem i mam lęk wysokości.
Zgłoś
Avatar
malwa321 2013-05-04, 1:48 1
wstał w nocy się odlać i był pierwszy na dole.
Zgłoś
Avatar
Gandahar 2013-05-04, 10:21
ale flaszki nie zrobią
Zgłoś