18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
sSQNn 2016-12-07, 11:27
Jak Bonnie i Clyde
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2016-12-07, 11:58 2
Kurwa, ale monitoring to w takiej dziurze jednak mają.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2016-12-07, 11:59 3
eh, dlaczego opis jest normalny :/
Ja wchodzę na tę stronę głównie dla materiałów Fantastico.

Wracając do tematu.

Czy zauważyliście że gość w niebieskiej koszulce robi najstarsza sztuczkę świata - pokazuje palcem jak w kreskówkach, w dodatku w kierunku nieba a oprawca serio się odwraca?
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2016-12-07, 12:08
orisuniek napisał/a:



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam kurwa same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zajebana od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.



Jak nie pasi ignoruj

sadistic.pl/ignore_topics.htm?topic_id=433177&sid=46dd3067c3eb5106...
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-12-07, 13:06
powinni zrobić oddzielny temat Brazylia. :]
Zgłoś
Avatar
retromaniek 2016-12-07, 14:44 2
Chyba macie problem z artykułowaniem myśli. Posty Fantastico są jak najbardziej na miejscu. Jego materiały mogłyby znaleźć osobny dział nie po to, by je wydzielić, bo kogoś rażą, a dlatego, by uhonorować jego samego. Czym innym są natomiast opisy jego wrzutów. Nie mnie jednemu robi się od nich niedobrze i nie wiem, jak do niego zagadnąć, by się ogarnął. Nie neguję tutaj ich poprawności semantycznej, bo takie one są. Ale są niepotrzebnie zagmatwane. I dlatego wielu z nas chyba ma dysonans poznawczy - video rewelacyjne a tekst z dupy. Niestety nie potrafię nabyć odruchu nieczytania a od razu oglądania na widok niebieskiej mordy.
Zgłoś
Avatar
nano50 2016-12-07, 15:00
Proponuję dać fantastico head-admina. I tak tylko on jeszcze trzyma portal przy życiu.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2016-12-07, 15:00
Ty wyżej, dałem Ci piwo przypadkiem. Jeżeli denerwuje Cie cudzy styl pisania to niezłe masz problemy.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-12-07, 15:35
deck123 napisał/a:

Co oni dla telefonu go zajebali ?



Tak, ale raczej nie mieli takiego zamiaru. Podejrzewam, że gdyby oddał im telefon, to po prostu by odjechali i cześć. Niestety koleś zapomniał, że nie jest nieśmiertelny i postanowił zawalczyć o swoją Nokię 3310. Jak widać nie warto było.

Co do Fantastico, to czasami faktycznie cała poczekalnia zajebana jego filmikami, ale czy to źle? Zawsze jest coś świeżego. Ja się tylko zastanawiam po chuj tyle wrzuca. No kurwa profitów z tego nie ma niestety, ewentualnie satysfakcja. Gdyby chociaż te wirtualne piwka można było przemienić na jakiś rabacik w sklepie czy coś Jego opisów, naturalnie, nienawidzę. I jebie mnie czy są poprawne, czy nie. Są po prostu chujowe i ich nie czytam. Bardzo dobrze, że przykrócili mu tę podejrzaną fantazję.
Zgłoś
Avatar
lewyskank100g 2016-12-07, 16:15 4
Fantastico, nie przejmuj się idiotami. Za zajebisty materiał piwko leci!
Zgłoś
Avatar
zonk84 2016-12-07, 17:19 1
Fantastico Masz Browara
Zgłoś