18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
~Nei 2016-12-06, 10:25 18
Tam to mają dziki zachód
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2016-12-06, 10:28 7
Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl.
Dział - Fantastico
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-06, 10:38 8
Dick napisał/a:

Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl.
Dział - Fantastico



Nie narzekaj ;D Dzięki temu każdy może sobie przy materiałach zwalić sadolskiego kutasa
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-12-06, 12:54 2
Stał na środku drogi jak święta krowa , to go odpalili .
Zgłoś
Avatar
stona2 2016-12-06, 15:25 17
Coś czuję, że niedługo fantastico zacznie robić transmisje na żywca z tego typu wydarzeń. Przecież ten filmik ma ok 24h, pewnie jeszcze ichniejsza policja go nie widziała
Zgłoś
Avatar
razak 2016-12-06, 16:25 2
czasami mam wrażenie że w Brazylii za morderstwo to sie zawiasy dostaje ;/
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-12-06, 17:33 3
Dick napisał/a:

Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl.
Dział - Fantastico



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam kurwa same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zajebana od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-12-06, 17:37 162
Cytat:

Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów


No pewnie... Facet jest jednym z nielicznych, którzy dają naprawdę sadystyczne, pasujące na sadistica materiały, a i tak idiotom się coś nie podoba.
Cytat:

a tam kurwa same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania


Skandal! Wchodzę na sadola, by pooglądać pieski, kotki i śmieszne kompilacje, a to? Toć to straszne

Was to chyba rodzice bili, skoro macie dziwne kompleksy z jego powodu. Normalna "fantasticofobia"
Zgłoś
Avatar
nowy_Han_Solo 2016-12-06, 17:59 3
16:50 i jeszcze jak jasno, kurwa byle do wiosny.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-06, 20:56 29
orisuniek napisał/a:



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam kurwa same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zajebana od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.



Nic nie ląduje w sucharach Może z 1% jak nie zdąrzycie ogarnąć Przytulaski chcesz oglądać? Zwierzaczki? Wchodzisz tutaj oglądać materiały spod szyldu sadola, a to słowo wiele mówi o spodziewanym typie wrzutek. Nie ważne kto wrzuca, ważne co wrzuca ... chyba, że jesteś fantasticofobem ;P
Zgłoś
Avatar
deck123 2016-12-07, 10:21 1
Co oni dla telefonu go zajebali ?
Zgłoś
Avatar
M................6 2016-12-07, 10:28 6
Nie narzekajcie na fantastico bo gówno byście oglądali tutaj.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2016-12-07, 11:10 1
Da Silvy wchodzą na główną - dzięki, Fantastico!
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2016-12-07, 11:12
i zajebali mu telefon
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie