18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
kenzol 2015-06-22, 0:16
No to Bonguś według ciebie przez godzinę byłem dziś bezwolnym baranem... i chuj ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
Pochlastany 2015-06-22, 0:19 3
Gdzie ten stary sadol bez poławiaczy krabów, jezusowchrystusow czy innych wynalazkow?? Patrze sie na to wszystko i kurwa zawsze przyjdzie jakis ciec wpierdolic swoje 3 grosze i podkurwic reszte. Kiedys byles nawet smieszny na poczatku ale te twoje wstawki juz sie robia nudne i wciskasz gowno na sile ludziom. Kto mu kurwa jeszcze te browary stawia to ja nie wiem...

Forgesse zalogowalem sie tylko po to zeby ci postawic browara.

People mowisz ze to wymysl ludzi i moze masz racje a moze i nie, ja tam nie laze i nie wierze.
Skoro jednak ten narod mial czasy swietnosci w swojej historii i z pomoca swojego boga miazdzyl 10x wieksze sily wroga to uwazam ze jest im to potrzebne i nalezy to podtrzymywac bo wiara jednoczy ludzi.
Bez wiary okupant miazdzy cie jak robaka przed wlasnym domem. Juz kiedys wspomnialem, kazdy ma prawo wierzyc w co zechce, jezeli chca niech wierza i innym nic do tego, ale przyjdzie taki dzien i ktory moze jest blizej niz jestesmy sobie w stanie wyobrazic i to wlasnie oni uwierza i pojda w ogien wbrew jakiejkolwiek logice.
Nie wierze, nie wiem dlaczego, samo z siebie wychodzi, ale faktem jest ze ta wiara jest podwalina naszego spoleczenstwa i nie mozna jej zwalczac.

Ale sie rozpisalem, te jebane refleksje w srodku nocy...

A huj z tym wszystkim, milej nocy sadolowi:)
Zgłoś
Avatar
milk_powder 2015-06-22, 0:21 7
@Forgesse
cywilizacja europejska jest zbudowana na chrześcijaństwie? jasne, w końcu grecy i rzymianie byli cholernie chrześcijańscy, a dzięki scholastyce wykonaliśmy zaledwie tysiącletni krok w tył palnij się w łeb i myśl samodzielnie, a nie główką katechety ze szkoły.
Zgłoś