18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
kustoszpan 2015-06-21, 17:15 38
Ciesz się, że póki co w Polsce mamy więcej drzwi do kościoła, niż do meczetów
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-06-21, 17:18 6
- W czym się różni Socjalista od Konserwatysty?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- Socjalista jest Inteligentem.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-06-21, 17:22 31
@up Jeżeli inteligencją jest opłacanie multikulti i wszystkiego co do nas przyjedzie kosztem, ludzi pracujących to wolę być konserwą
Zgłoś
Avatar
eventtime75 2015-06-21, 17:26 6
najlepsze, ze to nie dowcip a fakt. Piwerko.
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-06-21, 17:30 20
Mury twojego gimnazjum?
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-06-21, 17:44 4
O ja pierdolę będzie burza fest, trza dać piwko.
Zgłoś
Avatar
jormungand 2015-06-21, 17:59 3
Leć na główną
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2015-06-21, 18:04 249
Jezu, sięgnąłeś dna, żart lotów pierwszego semestru 2 klasie gimnazjum. A bezmózgie barany spiwkują swojego super żartownisia BongMan'a bo taka moda.

Rozpowszechniając takie zjebane żarty przyłączasz się do lewackiego ataku na Polskie dziedzictwo i kulturę. Plujesz w twarz swoim przodkom odrzucając normy kulturowe i cywilizacje jaką stworzyli na fundamentach chrześcijaństwa, to wszystko po to by zyskać poklask koniowałów sprzed monitorów. Pfu ci w pysk, śmieciu.
Zgłoś
Avatar
grave22 2015-06-21, 18:11 9
up ty glupku
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-06-21, 18:11 19
Forgesse, to nie kwestia mody. To kwestia całkiem udanej prowokacji do bólu dupy - a twoja wypowiedź jest doskonałym przykładem na to, że prowokacja się udała.
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2015-06-21, 18:16 55
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Forgesse, to nie kwestia mody. To kwestia całkiem udanej prowokacji do bólu dupy - a twoja wypowiedź jest doskonałym przykładem na to, że prowokacja się udała.



Twoim tokiem myślenia idąc, mogę nazwać Twoją matkę szmatą i dziwką za 30 zł. Bo to przecież tylko prowokacja, pokazująca Twój śmieszny ból dupy. Hie hie.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-06-21, 18:18 11
Forgesse napisał/a:

Twoim tokiem myślenia idąc, mogę nazwać Twoją matkę szmatą i dziwką za 30 zł.



Wyjebane mam w wyrażoną w necie opinię białostockiego anonimowego hejtera.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-21, 18:24 27
mitrus80 napisał/a:

O ja pierdolę będzie burza fest, trza dać piwko.


Hehehe, o to chodziło Wyborna gównoburza. Koledze Forgesse to aż po brodzie pociekło. Ale muszę się włączyć we własną gównoburzę, bo poziom głupoty wypowiedzi tego pana przekroczył wszelkie skale.

Forgesse napisał/a:


Rozpowszechniając takie zjebane żarty przyłączasz się do lewackiego ataku na Polskie dziedzictwo i kulturę. Plujesz w twarz swoim przodkom odrzucając normy kulturowe i cywilizacje jaką stworzyli na fundamentach chrześcijaństwa


Po pierwsze, to że jebię kościół nie oznacza, że jestem lewakiem. Ja bym się określił jako narodowiec, ale świecki. Kościół powinien być mocno przygnieciony butem silnej władzy, być opodatkowany, kontrolowany, w razie potrzeb represjonowany i mieć gówno do powiedzenia, a nie wpierdalać się do władzy jak ma to miejsce teraz.
Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt. Polecam przeczytać:
ryuuk.salon24.pl/2...chrzescijanskie
sadistic.pl/ko...ie-vt261185.htm
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2015-06-21, 18:29 12
BongMan napisał/a:


Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt.



Ta a rozwój kulturowy i sam chrzest Polski był spowodowany wierzeniem w swiatowida i skladania jedzenia pod słupem z drzewa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie