18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ludzie to ch..e
boss. • 2014-11-23, 17:59
Wycieczka do pyrylandi

Znalazłem ogłoszenie odnośnie sprzedaży auta.Zadzwoniłem wczoraj wieczorem,umówiłem się dzisiaj na godz.10 w krainie ziemniaka.Wstałem o 4 rano,o 6 wyruszyłem ze stolicy.Po dojechaniu na miejsce zadzwoniłem do sprzedającego lecz ten nie odbierał telefonu.Napisałem więc smsa że czekam,w odpowiedzi dostałem iż pan będzie parę minut po 10.Po 2 godzinnym oczekiwaniu oraz kilku krotnych próbach kontaktu zrezygnowany wyruszyłem w podróż powrotną do domu.Trzeba być rurą aby postąpić w ten sposób.Straciłem wolną niedziele i kasę na podróż.Niektórzy ludzie to zwykłe kurwy bez szacunku do drugiego człowieka,jego czasu oraz uczciwie zarobionych pieniędzy.
Jeśli to czytasz to obyś chuju do usranej śmierci jeździł tym autem.

I jeszcze w całym centrum handlowy kible płatne 2zł
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-11-23, 20:57 3
@boss.
a moze bys pokazal jakie to auto? jakis link czy cos?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-11-23, 20:58
Po pierwsze podróże kształcą. Po drugie gdybyś kupi łten złom straciłbyś więcej niż paliwo spalone podczas tej wycieczki i wolną niedzielę.
Zgłoś
Avatar
nikusek007 2014-11-23, 20:59 2
Pietia82 napisał/a:



To dziwny naród. W żadnym innym mieście nie spotkałem się też z płatną toaletą na stacji Shell. Oni to nawet gówna pieniądz potrafią wycisnąć



Centrum handlowe, jest połączone z dworcem. Po prostu nie chcą, żeby toalety wyglądały jak w pociągach
Poza tym, dostajesz tam bon, na 2zł w kilku sklepach
Zgłoś
Avatar
OjciecStiflera 2014-11-23, 21:07 5
"Następnym razem jedź po auto do Wietnamu... nie mogę z takich ludzi, jeżdzą po całej Polsce za autami, bo 2 tysie mniej. Chuj że licznik kręcony i 100 do tyłu. Mało Ci w stolicy aut ? Pazera jesteś, a teraz się żalisz. "

Jak jedziesz do komisu, na giełde i bierzesz co ci pod nos podsuną to ok twoja wola. Ale jak ktos chce miec konkretny model z konkretnym wyposażeniem w wybranym kolorku i wybranym silniku to musi trochę pojeździć. A z podlaskiego to najlepiej na litwe jechac po auto, cena jak w niemczech, przebieg też jak w niemczech a temat załatwiony między śniadaniem i kolacja tego samego dnia w domu.
Zgłoś
Avatar
garbaty84 2014-11-23, 21:19 6
podaj lepiej link do ogłoszenia, żeby wszyscy "wiedzieli co z nim zrobić"
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2014-11-23, 21:20
pokaż po co jechałeś, mozna teraz gościa za kare strolować
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2014-11-23, 21:22 1
najwidoczeniej chujowo żeś się ustawił z tym pedałem .... zresztą kto kurwa normalny w niedziele wstaje o 4 i jedzie auto kurwa oglądać
Człowieku nie masz serca ? Ja kurwa pije 3 dzień bo weekend.... w sumie to już mam chyba kaca i powiem Ci że jakbym fure sprzedawał i miałbym z jakimś deklem ustawiać się z rana to prędzej bym się chyba wyhuśtał ... a druga sprawa na chuj bulisz za szczalnie ... co ty kurwa kucasz... trza było walić pod mur kurwa??
Ale sorry zapomniałem jesteś ze stolicy..... wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
bartez132 2014-11-23, 21:22 3
Coś dziwnego w tym, że centrum handlowe połączone jest z dworcem i trzeba zapłacić aby ci żaden menel ciuchów nie prał w zlewie ? Jak jesteś taka złotówa to po prostu kup auto w najbliższym komisie.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-11-23, 21:24 7
Po pierwsze: Jeśli jedziemy spory kawałek drogi oglądać furę to żądaj od sprzedawcy adresu jego zamieszkania.
Tylko frajer umawia się w jakimś centrum handlowym.

Po drugie: Po kiego chuja wstałeś o czwartej jak dopiero po dwóch godzinach wsiadłeś do auta.

Po trzecie: Umówiliście się na 10:00 to trzeba było połazić po sklepach a nie wkurwiać ludzi telefonami o ósmej rano w niedzielę.

Po czwarte: Trzeba było szczać na koło jak pies.

Po piąte: Gość nawet jak to przeczyta to się chyba skicha ze śmiechu.

I ostatnie czyli po szóste: Śorb pisiora.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-23, 21:30
KlinikaAborcyjna napisał/a:


No i powiedzmy że chcę Smarta For4 bo tak i już, więc muszę szukać w ogłoszeniach z innych województw.



Chcesz kupić takie drogie auto z odliczoną kasą? Powinieneś przewidzieć dodatkowe koszta podróży po samochód, ewentualnej diagnozy w serwisie. Założenie zakupu auta przy pierwszym podejściu jest nierealne. Chyba, że z salonu.

KlinikaAborcyjna napisał/a:


I nie chodzi o to co by kupić taniej, ale o to żeby kupić niebite sprawne auto które da przyjemność z bezawaryjnej jazdy.



W pełni sprawne i niebite, to w salonie (choć i tu zdarzały się przygody). Jak chcesz sprawdzone, to bierzesz Premium Selection u autoryzowanego dealera - sprawdzone i z gwarancją. Ale wtedy nie okazyjnie, bo nikt nie sprzeda idealnego auta w cenie rzeźby od handlarza.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2014-11-23, 21:30
Gruszek83 ależ Ty jesteś męski i niesamowity, 3 dni pijesz no no.
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-11-23, 21:30
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
bartoszbarto 2014-11-23, 21:33
Wrzuć linka z tej aukcji to go potrolujemy
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2014-11-23, 21:39 1
boss. napisał/a:



Ciota to twoja stara



argument gimbusa:) więc opowieść to fejk albo to twój ojciec jechał po samochód i wziął ciebie ze sobą żeby miał kto mu loda zrobić w podróży..
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-11-23, 21:44 4
orzeszwmorde napisał/a:

Po pierwsze: Jeśli jedziemy spory kawałek drogi oglądać furę to żądaj od sprzedawcy adresu jego zamieszkania.
Tylko frajer umawia się w jakimś centrum handlowym.

Po drugie: Po kiego chuja wstałeś o czwartej jak dopiero po dwóch godzinach wsiadłeś do auta.

Po trzecie: Umówiliście się na 10:00 to trzeba było połazić po sklepach a nie wkurwiać ludzi telefonami o ósmej rano w niedzielę.

Po czwarte: Trzeba było szczać na koło jak pies.

Po piąte: Gość nawet jak to przeczyta to się chyba skicha ze śmiechu.

I ostatnie czyli po szóste: Śorb pisiora.



Po pierwsze:umówiłem się w miejscu w które było najprościej dojechać,frajerem to trzeba być aby każdemu podawać swój adres

Po drugie:wstałem po 4 bo lubię wyjść z domu jak biały człowiek,czyli prysznic,śniadanko,kawka.Ty pewnie spał byś w opakowaniu i wstał o 5:57 jak miał byś wyjść o 6.

Po trzecie:czytaj ze zrozumieniem imbecylu

Po czwarte:pewne rzeczy odróżniają nas od zwierząt.Ty pewnie nawet kloca walisz na trawniku.

Po piąte:pewnie masz racje,po takim chuju tego można się spodziewać

I po szóste:siorbała to mi twoja mama wczoraj

ajeinot napisał/a:



argument gimbusa:) więc opowieść to fejk albo to twój ojciec jechał po samochód i wziął ciebie ze sobą żeby miał kto mu loda zrobić w podróży..



Zatrzymaj wspomnienia z dzieciństwa dla siebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie