18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ludzie to ch..e
boss. • 2014-11-23, 17:59
Wycieczka do pyrylandi

Znalazłem ogłoszenie odnośnie sprzedaży auta.Zadzwoniłem wczoraj wieczorem,umówiłem się dzisiaj na godz.10 w krainie ziemniaka.Wstałem o 4 rano,o 6 wyruszyłem ze stolicy.Po dojechaniu na miejsce zadzwoniłem do sprzedającego lecz ten nie odbierał telefonu.Napisałem więc smsa że czekam,w odpowiedzi dostałem iż pan będzie parę minut po 10.Po 2 godzinnym oczekiwaniu oraz kilku krotnych próbach kontaktu zrezygnowany wyruszyłem w podróż powrotną do domu.Trzeba być rurą aby postąpić w ten sposób.Straciłem wolną niedziele i kasę na podróż.Niektórzy ludzie to zwykłe kurwy bez szacunku do drugiego człowieka,jego czasu oraz uczciwie zarobionych pieniędzy.
Jeśli to czytasz to obyś chuju do usranej śmierci jeździł tym autem.

I jeszcze w całym centrum handlowy kible płatne 2zł
Zgłoś
Avatar
Pi0tr3k 2014-11-23, 21:47
A mnie najbardziej te kable po DWA złote zszokowały! Dwa zeta w c.h czizys świat się kończy
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2014-11-23, 21:51
jakie chcesz auto? Mam dwa na opierdolkę,za dobre pieniądze
Zgłoś
Avatar
assire 2014-11-23, 21:53 2
Ch*j z kiblami, dalej nie ma linka do ogłoszenia
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-11-23, 21:54
Tacy szmaciarze są wszędzie bez względu na miasto. Rozumiem Cię bo sam szukałem i sporo czasu straciłem jak kupiłem auto takie jakie chciałem i z takim silnikiem jaki chciałem. Trzeba się naprodukować a te chuje z otomoto to wszystko pięknie ładnie wygląda na zdjęciach. Przez telefon to już nirwana a jak już przejedziesz te pół Polski to się okazuje chuj w dupę i kalarepa. Powodzenia Ci życzę. Mi się w końcu udało.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-11-23, 22:08 6
Sorry nie mogłem dzisiaj. Zadzwoń jeszcze raz to się na jutro umówimy. Dzięki i do zobaczenia
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-11-23, 22:13
A jakiego traktowanie od pyry się spodziewałeś.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-11-23, 22:17
Urzekła mnie Twoja historia! Może Cię przytulić?
Skoro aż temat wysmarowałeś, to może pójdź krok dalej i napisz o tym książkę? Ludzie najwidoczniej lubią "trudne sprawy" i tego typu bzdety, skoro takie tematy łapią tyle piw.
Kto kurwa doprowadził ten portal do takiej kondycji...
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2014-11-23, 22:19
Pyry to skapca, ale przynajmniej maja dusze, w przeciwienstwie do wiejskich zombiakow ze stolycy.

PS. 99% mieszkancow warszawy to takie miegwy, ze w kazdym innym miejscu kraju byliby osiedlowym posmiewiskiem. I wiem co mowie, bo mieszkalem w tym kurwdolku zwanym warszawa. Banda zakompleksionych cwokow oderwnych od furmanki.
Zgłoś
Avatar
woof 2014-11-23, 22:22
boss. napisał/a:



Nie każdy jest krezusem takim jak ty aby stać go było przepłacać 2tys.zł za auto.A gdybyś kiedyś kupował używane auto to wiedział byś że trzeba się od chuja naszukać i na oglądać aby znaleźć coś porządnego.


Sory koleś ale pierdolisz farmazony, braszka szukał auta po całej Polsce, znalazł, niby lala itp, pojechał ponad 200 km w jedna stronę, sprzedający się spóźnił no i na dodatek się okazało ze auto ledwo się trzyma kupy, wrócił i 15 km od domu trafił takie samo, tylko ze naprawdę w świetnym stanie i nawet taniej niż ten złom co był oglądać..
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-11-23, 22:28
Zawsze możesz zamieścić tutaj numer do tego ciula a internet już zrobi swoje
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-11-23, 22:28
Kurwa jechać 4h po auta... i nie za granicę. Ja pierdole. Chcesz kupić dobre to jedź do niemiec, pod granice z francją. Wcześniej poszukaj kilkanaście ofert i przywieź coś zajebistego.
Zgłoś
Avatar
KurtSmolorz 2014-11-23, 23:00 2
Tak mówicie, że w Warszawie gość miał moc wyboru ale nie wiecie nawet jakiego auta szukał. Ja jak szukałem sobie audi tt to musiałem zasuwać aż za granicę do niemiaszków i szukać po parkingach a dodam, że cały weekend lało i ziąb niemiłosierny i nawet mechanik przy granicy jak byłem na szlifowaniu numerów to powiedział, że chyba sporo zdrowia będzie mnie kosztować ta furmanka... Miał rację. Ale auto ciągle jeździ także jak coś to polecam miejscowość Cottbus - dbają o auta (ale nie pilnują).
Zgłoś
Avatar
h................r 2014-11-23, 23:27 1
W lato zeszłego roku też potrzebowałem auta. Konkretnie Omega B kombi z dieslem z manualną skrzynią. Warunkiem miał być dobry stan techniczny. Wiadomo - rudy będzie, wnętrze zmęczone. Nie miało być ładne ale sprawne - jedyna sensowna sztuka była w Wielkopolsce. Umówiliśmy się na czwartek godz 13.00, przez telefon ustaliliśmy, żeby auta nie odpalał na godzinę przed wizytą (chyba, że będzie inny klient). Gość powiedział, że auto odstawi na bok i nie będzie odpalane. Po dogadaniu szczegółów pojchaliśmy xset kilometrów, oprócz rdzy w kilku miejscach, rysach na drzwiach, zderzakach i zmęczonych fotelach miało być ok. Pojechaliśmy i ..... silnik oczywiście ciepły. Nawet maska ciepła - pytam, czemu odpalany skoro miał być zimny. Podobno nie miał jak przestawić - jak trzeba przestawiać auto, żeby do tego stopnia je nagrzać? Pod maską wali Plakiem z okolic filtra, pomimo że silnik ciepły długo kręci. Oprócz ognisk korozji o których wiedziałem przy przedniej szybie dziura na dwa palce. W środku uprana tapicerka w okolicach tej dziury - woda lała się do środka. Wspomaganie w aucie nie dzialało (coś z pompą, wyło niemiłosiernie). Auto trup, cały dzień + 750km w plecy.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-11-24, 7:28 2
hajper,
i jak tu takiego nie zajebac?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-11-24, 8:43
tranzystor napisał/a:



Chcesz kupić takie drogie auto z odliczoną kasą?

.


Drogie?! Drogie auta to w salonie mercedesa

tranzystor napisał/a:



W pełni sprawne i niebite, to w salonie (choć i tu zdarzały się przygody). .



Trzeba się trochę znać, wiedzieć co sprawdzić i gdzie zajrzeć, ósmy rok śmigam i tylko leje paliwo +wymiany eksploatacyjne.

Więc nie pierdziel mi tu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie