18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Ludzie często traktują wodę jak śmietnik, a potem się nad nim relaksują ...

W 2013 roku jak każdy nurkujący znajdowałem pod wodą rozmaite 'rupiecie'. Przeglądając filmy z tego roku zrobiłem sobie 'ranking' najciekawszych 'znalezisk'. W tej niechlubnej konkurencji wygrał u mnie ... a zresztą sami zobaczcie:



Większość przedmiotów wydobywamy z wody podczas sprzątań dna jakie jako łowcy podwodni organizujemy regularnie na terenie całej Polski. Zostawiamy tylko takie, jak np. grill na tym filmie, które nie zanieczyszczają znacząco wody, a jednocześnie stały się siedliskiem kolonii oczyszczających wodę małży. Takie przedmioty pozostawiamy w miejscu i na głębokości gdzie je znaleźliśmy.

Uprawiam freediving (nurkowanie na wstrzymanym oddechu) i łowiectwo podwodne (spearfishing - podwodne polowania na ryby przy użyciu kuszy.

Polecam także obejrzenie innych tematów jakie 'spłodziłem' do tej pory:

O tym jak znokautował mnie po wodą sandacz
Łowiectwo podwodne - taktyka strzelania do ryb z kuszy
Baaardzo odprężający tryptyk o podwodnym pięknie Morza Czerwonego
ptaki wodne w zimie - jak pomagac nie szkodząc
Zgłoś
Avatar
johnny1 2015-03-20, 23:20
Nic nowego, że wody służą jako śmietnik. Spytajcie się pierwszego lepszego marynarza, ale takiego dalekomorskiego co znaczy "magazyn główny górna półka" to tylko się uśmiechnie.
Zgłoś
Avatar
k................z 2015-03-20, 23:26 1
@tetre50
o mnie martwić się nie musisz, już kiedyś pisałem w rozmowie z Tobą, jestem przyrodnikiem-pasjonatem, w łowiectwie podwodnym nie pociąga mnie wcale jedynie walenie do ryb z kuszy, myślę że raczej nie to jest najważniejsze a raczej jest to bonus do całości, ja ryb za bardzo nie lubię (prócz sandała i okonka) więc polowanie spadnie na dalszy plan (nie widzę innego sensu w zabijaniu ryby skoro nie chce się jej potem zjeść)
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
q800 2015-03-20, 23:46 1
Takie same rękawiczki mam
Zgłoś
Avatar
Sindbad123 2015-03-20, 23:46 1
A ja mam takie pytanko odnośnie kuszy którą używasz przy polowaniach. Konkretnie, to czy jest na nią wymagane pozwolenie jak na normalną kuszę (taką z łukiem) czy nie?
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2015-03-20, 23:57 1
to fotel z malucha powinien byc na pierwszym miejscu a nie bęben.....
Zgłoś
Avatar
kosmaty69 2015-03-21, 0:00 1
Najbardziej śmiecą hanysy i nowosilcowy ze stolycy.. Elyta yntelektualna..
Zgłoś