18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2021-01-10, 9:10 3
Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2021-01-10, 9:24 2
baronturbina napisał/a:

Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.



W Niemczech o Polsce i wschodzie mówia to samo
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2021-01-10, 9:24 15
baronturbina napisał/a:

Ech. Wszystko co za wschodnią granicą jest siebie warte.



Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,
Zgłoś
Avatar
moniu6 2021-01-10, 9:34 3
dennissliwa napisał/a:

W Niemczech o Polsce i wschodzie mówia to samo



Polska leży w Europie centralnej a nie wschodniej
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-01-10, 9:35 21
Przez lata indoktrynacji zrobili dziadkowi papkę z mózgu i myśli że musi być jak za Stalina. WSCHÓD TO JEBANY KOŁCHOZ PUTINA.
Zgłoś
Avatar
N................y 2021-01-10, 9:35 114
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,



No to zwijaj mandżur i nakurwiaj na wschód, jebać za 600 zł na miesiąc towarzyszu w dupę jebany, tęskniący za komuną
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-10, 9:56 25
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,


Masz w domu popiersie Stalina na które trzepiesz?
Zgłoś
Avatar
siwybis 2021-01-10, 10:00 1
Dziadek pcha się w Pavulon.
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-01-10, 11:11 7
Niezwyciężony napisał/a:

No to zwijaj mandżur i nakurwiaj na wschód, jebać za 600 zł na miesiąc towarzyszu w dupę jebany, tęskniący za komuną



w polce jebie się za 600 euro więc nie wiem co to za różnica

Zgłoś
Avatar
N................y 2021-01-10, 11:20 19
konradkonradkonrad napisał/a:

w polce jebie się za 600 euro więc nie wiem co to za różnica



Różnica to 468 euro
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2021-01-10, 11:26 3
DariuszKalafior napisał/a:

Wszystko co za wschodnią granicą , żyją zdrowiej i dłużej , wszystko co za wschodnią granicą , nie jest jeszcze wykupione przez kapitalistyczny niemoralny zachód ,
wszystko co za wschodnią granicą nie nawidzi dewiantów LGBT , przestępców pedofili gwałcicieli się nie chroni tylko pokazuje ryj w telewizji,



No debil. A skąd o tym wiesz ? Jedynie z tego bełkotu co się zgadza to że "nie nawidzi dewiantów LGBT " co świadczy tylko o tym że jeszcze są zacofani . No chyba że nienawiść do osoby która chcę kochać inaczej jest dla Ciebie miarą sukcesów państwa.

Jak mnie wqrwiają osoby które wiedzę o którymś z państw mają z memów w internecie. Niech już szybciej rozpocznie się III WŚ żeby w jej trakcie rozwalili internet, żeby wtedy na własne oczy można było potwierdzić twierdzenie "ponad 80% społeczeństwa to są naiwni debile, którymi się steruje od narodzin do ich śmierci"
Zgłoś
Avatar
racing 2021-01-10, 12:06 8
EvilDog napisał/a:

No debil. A skąd o tym wiesz ? Jedynie z tego bełkotu co się zgadza to że "nie nawidzi dewiantów LGBT " co świadczy tylko o tym że jeszcze są zacofani . No chyba że nienawiść do osoby która chcę kochać inaczej jest dla Ciebie miarą sukcesów państwa.
Jak mnie wqrwiają osoby które wiedzę o którymś z państw mają z memów w internecie. Niech już szybciej rozpocznie się III WŚ żeby w jej trakcie rozwalili internet, żeby wtedy na własne oczy można było potwierdzić twierdzenie "ponad 80% społeczeństwa to są naiwni debile, którymi się steruje od narodzin do ich śmierci"



Coś chyba pedała w dupę ukuło.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-10, 12:44 12
Jakieś 10 lat temu jechałem na pochlaj do Wa-wy i w przedziale jechało ze mną kilku Białorusinów. Spytałem jak to jest z tym Łukaszenką, czy naprawdę ma tak duże poparcie ludu. Co usłyszałem? Że ma ogromne poparcie, bo daje emerytom, mundurowym i urzędnikom i oni go prawie wszyscy popierają.

Dziś w Polsce jest podobnie, bo tępy lud łatwo kupić za jego własne pieniądze, a do bystrych narodów nie należymy, 60-70% Polaków to debile pierwszej klasy i łatwo o ich głosy za ich własne pieniądze.

Wracając do Białorusi > uważam, że gdyby nie zewnętrzne wpływy, w szczególności pieniądze, to żadnej rewolty by tam w zeszłym roku nie było.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2021-01-10, 13:00 3
Homosovieticus oraz kilku komentującyhc chwalących soviecką dzicz niedobitków pzpr
czyli jak to w Polsce

Partia was lewackie i prawicowo-socjalistyczne porąbusy żywiła i nadal za nią tęskniecie, co?
Matjuszka komuszka?

Cieżko odnaleźć się Wam towarzysz w świecie w którym trzeba pracować zamista lizać dupę tow. sekretarzowi w zamian za co dostawaliście ochłapy z Pańskiego komuszego stołu, co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie