18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
onucek 2023-07-12, 8:59 21
to zapinanie trupa w kajdanki zawsze wygląda ciekawie
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-07-12, 11:50
up

a wiesz ludzie różne mają fetysze. Psialicja u nich ma takie. Nie nam oceniać.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-07-12, 12:26 4
onucek napisał/a:

to zapinanie trupa w kajdanki zawsze wygląda ciekawie



A o zombie nie słyszałeś ? trzeba dmuchać na zimne
Zgłoś
Avatar
AnalnyDewastator2115 2023-07-12, 13:14 2
ja to traktuje jako selekcje naturalna, trzeba byc idiota zeby w USA biec z nozem na policjanta z bronia wycelowana w twoim kierunku
Zgłoś
Avatar
zarazki1 2023-07-12, 13:48
ssewer napisał/a:

ja to traktuje jako selekcje naturalna, trzeba byc idiota zeby w USA biec z nozem na policjanta z bronia wycelowana w twoim kierunku



Takie rzeczy w normalnym świecie nie powinny podlegać dyskusji.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-12, 13:55 8
Takie mają przepisy, i to wcale nie głupie. Gościu nawet śmiertelnie ranny może coś odpierdolić, a zdrowie policaja jest ważniejsze niż życie bandyty.

A że wygląda jak martwy nic nie znaczy: mnie kiedyś "nieprzytomna" naćpana pazurami zajechała, i miała za paznokciami jakiś syf. Nie wiem co to było ale po godzinie-dwóch zaczęło swędzieć jak cholera. Panika dezynfekcja jadu itd zadziałała i na szczęście nie wiem czy to była wścieklizna czy rzężączka, ale wolę się nie dowiedzieć.

A bandzior może mieć mniej przyjemne rzeczy niż zainfekowane paznokcie, policaje dobrze robią.
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-07-12, 14:12 2
majeńka napisał/a:

Takie mają przepisy, i to wcale nie głupie. Gościu nawet śmiertelnie ranny może coś odpierdolić, a zdrowie policaja jest ważniejsze niż życie bandyty.
A że wygląda jak martwy nic nie znaczy: mnie kiedyś "nieprzytomna" naćpana pazurami zajechała, i miała za paznokciami jakiś syf. Nie wiem co to było ale po godzinie-dwóch zaczęło swędzieć jak cholera. Panika dezynfekcja jadu itd zadziałała i na szczęście nie wiem czy to była wścieklizna czy rzężączka, ale wolę się nie dowiedzieć.
A bandzior może mieć mniej przyjemne rzeczy niż zainfekowane paznokcie, policaje dobrze robią.



Co Ty chciałeś zrobić nieprzytomnej naćpanej babie? Przyznaj się
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-07-12, 14:47 3
mówcie co chcecie ale u nas pierwszy lepszy sebix spod klatki który nic w zyciu nie robi oprócz picia piwka na ławce przed blokiem ma na tyle IQ zeby nie biec na policjanta z nożem który ostrzega że go odjebię, mam nadzeije ze w tych USA bedzie coraz gorzej i lewactwo wygra i Ci ludzie bedą jedli gówno chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
CheeseBeluga 2023-07-12, 18:46 1
zipi napisał/a:

mówcie co chcecie ale u nas pierwszy lepszy sebix spod klatki który nic w zyciu nie robi oprócz picia piwka na ławce przed blokiem ma na tyle IQ zeby nie biec na policjanta z nożem który ostrzega że go odjebię, mam nadzeije ze w tych USA bedzie coraz gorzej i lewactwo wygra i Ci ludzie bedą jedli gówno chuj im w dupę.



Bo to jest "suicide by cop" nie mają tyle odwagi, żeby samemu sobie odebrać życie, więc odpierdalają na tyle, żeby ich policja zastrzeliła. Dość powszechne zjawisko w USA.
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-07-13, 13:49
niech bóg błogosławi dobrych białych policjantów w tej czarnej mrocznej krainie
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-07-13, 17:38
uwielbiam jak chlop jest martwy a oni zaczynają mordy dzeć i potem zakuwają trupa w kajdanki hahah
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-07-13, 23:01
Śmiesznie by było ich wyposażyć w dum dum, wtedy to dopiero by były oszczędności. Magazynek na 25 osób, a nie jak teraz na jedną
Zgłoś