18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Lunatykująca matka
Pener • 2012-09-06, 23:56
dobra faza, jakby najebana była

syn pokazuje jej co robiła
Zgłoś
Avatar
marna 2012-09-06, 23:59 1
ale faza
Zgłoś
Avatar
Szczepan 2012-09-07, 0:19 23
Daje browar. Sam jak byłem młodszy to lunatykowałem , tylko ja zapierdalałem na dół z kołdrą przez ramie, kanapki sobie robić.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-09-07, 0:22 9
Mój men kiedyś w Dębkach wylazł podczas drzemki goły na balkon i zaczą opowiadać o "biećkach" do dziś nie wiemy co to jest takiego
Zgłoś
Avatar
sfx 2012-09-07, 0:50 1
A jak by dymac czy by pamietala
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-07, 0:56 2
sfx napisał/a:

A jak by dymac czy by pamietala


By się obudziła
Zgłoś
Avatar
losvitos 2012-09-07, 1:49 2
Mój kumpel też lunatykuje. Kiedyś jego mama mi opowiadała, że już nie raz budził się z rękami całymi od ziemi. Po prostu wstawał w nocy i rozgrzebywał ziemie z doniczek od kwiatów. Raz obudził się przytulony do szczotki od kibla:D
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2012-09-07, 2:26
Jak byłem młody też lunatykowałem. Różne historię miałem.. . Wstawałem w nocy się wysikać, ale zamiast do kibla to do kuchni na taboret... i nic rano nie pamiętałem.
Kiedyś nieźle się przez to przestraszyłem, jak przez sen jebnąłem o podłogę taką wielką jak piłka, glinianą skarbonką (w dodatku była pusta). Oczywiście natychmiast się obudziłem. Hałas i strach możecie sobie wyobrazić..
Zgłoś
Avatar
Marko Polak 2012-09-07, 2:48
No sadyści, popiszcie się... Napiszcie ruchałbym... to był by prawdziwy sadyzm
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-09-07, 3:18
na harda dajcie jebiących się lunatyków hahahahahahahhaha o kurwa hahahah
Zgłoś
Avatar
Furronica 2012-09-07, 5:10 8
Podobne "jazdy" można zafundować sobie (i rodzinie) używając leków nasennych na bazie zolpidemu. Początkowo uznawano ten związek za rewolucyjny w dziedzinie leczenia krótkotrwałej bezsenności - działa piorunująco szybko (nawet 10 min po zażyciu), mocno i raptem 6 godzin, więc nie powoduje porannej "ociężałości" jak inne preparaty. Zachwyt przeszedł gdy okazało się, że spora grupa osób lunatykuje po tym specyfiku i wyprawia niezłe numery - odnotowano napad na bank w samych skarpetkach, spacerowanie nago po ulicy, jazdę na autostradzie pod prąd i inne tego typu zachowania. Zatrzymani oczywiście nic nie pamiętali ze swoich nocnych eskapad, gdyż lek powoduje niepamięć następczą.
Zgłoś
Avatar
siwaas 2012-09-07, 7:18
jak mozna korzystać z MAC'a :|
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-09-07, 7:33 7
Pani babka też tak łaziła,jej stały motyw to otwieranie okien w nocy,nawet otwartych.Raz nietoperza przez to do pokoju wpuściła,nietoperz popikował za szafę i już nigdy nie wyleciał.Kiedyś o drugiej w nocy mówię:"babka,do kościoła trza",dałem jej torebkę do ręki i do kibla zaprowadziłem,wróciła jak gdyby nigdy nic po pół godzinie i poszła spać.Rano idę puścić szczocha,a książeczka do nabożeństwa i różaniec na spłuczce leżą.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-09-07, 7:46 3
gościu taki pedałek wnioskując po jego zachowaniu i miernej podniety...
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-09-07, 8:13
ale prawidłowo poszła... do kuchni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie