18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
suyek 2021-10-20, 23:46
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Ja osobiście nataka bez honorową cipe bez godności jak ty z chęcią bym poczekał żeby zobaczyć twój obity zdziwiony pysk
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2021-10-21, 0:58
Tylko FRAJER napierdala z partyzanta jako drugi... a drugi to drugi frajer!
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2021-10-23, 9:39
Cezar87 napisał/a:

Nie znasz dnia ani godziny i nikt ci sie nie bedzie pytal czy chcesz sie napierdzielac czy nie. Najgorzej jak bedziesz szedl z dziewczyna ( w twoim wypadku chyba raczej z chlopakiem) i ktos jej jebnie, a ty uciekniesz bo sie bic nie umiesz.



Rozumiem że koniec twojej ksywy to rok urodzenia mój 85. Każda kurwa która chce wyjaśniać sprawy jak jesteś z kobietą lub rodzina powinna być wdeptana w ziemię. A z zasady leżących nie bije, chyba że zagrożenie jest zbyt duże.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-08-02, 22:02
Najebani byli obaj Łysy myślał ze jest Mike Tyson do czasu korekty od bejzbolówki
Zgłoś