18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
pyotreck 2021-10-20, 12:22 40
Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-20, 12:59 26
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Typowa pizda z ciebie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-10-20, 13:18 24
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Jak kiedyś będę miał okazję zaruchać to zaproponuję z prezerwatywą, oczywiście żadne z nas nie będzie mieć kondoma przy sobie, więc umówimy się na jutro. Na drugi dzień jej przejdzie ochota i unikniemy ruchania...

PS jak ktoś Ci chce ryja sprać to albo podnieś gardę albo spròbuj załagodzić, bo bez zębów ciężko Ci będzie dogadać warunki jutrzejszej ustawki
Zgłoś
Avatar
Stonka 2021-10-20, 13:53 5
A ta wsza, śmieć pierdolony chciał łysego kopnąć, ale nawet tego nie umiał. Mimo, że łysy na glebie leżał. Jaka pizda
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-10-20, 13:55 32
Ten mały, przeciwnik łysego, to taki mentalny, kurwa murzyn. Jak łysy chciał się bić, to ten mały skurwiel się cofał, bo wiedział że dostanie łomot, ale jak ten dresik walnął łysego z zaskoczenia i łysemu świat zatańczył przed oczami, to ta mała kurwa, chciała łysego w głowę kopnąć, a że pierdoła taka, to się o własne nogi przewrócił.
Moim zdaniem, wpierdol w tym starciu, powinien na pewno, dostać ten mały chujek za usiłowanie kopnięcia leżącego i zamroczonego w głowię.
Zgłoś
Avatar
Szumlasuraz 2021-10-20, 13:58 10
Piękne te Brytyjki
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-10-20, 14:36
Jezu jaka ciota nawet leżącego nie potrafi kopnąć.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2021-10-20, 15:04 1
angielskie wyjście
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-10-20, 16:43 2
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Mzimu napisał/a:

Typowa pizda z ciebie.



Skoro gość wie, że się nie umie napierdalać i unika takich sytuacji to w czym problem? Lepsze to niż jakieś fikające do każdego jednostrzałowce albo takie mentalne murzyny jak ten kurdupel z filmiku.
Zgłoś
Avatar
piter52 2021-10-20, 17:34 1
Dałn the street...
Zgłoś
Avatar
SzekspirTP 2021-10-20, 18:17 3
Mimo wszystko łysy dobrze zrobił, że nie podał łapy temu frajerowi.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-10-20, 21:15
Mzimu napisał/a:

Typowa pizda z ciebie.



Kto walczy i ucieka, ten drugiego dnia walki doczeka.
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2021-10-20, 23:08
Jak miałyby mnie ratować takie grube dupska to wolałabym już chyba w spiaczke walnac na dłużej
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2021-10-20, 23:30
pyotreck napisał/a:

Jak będę się kiedyś bił a wiem że nie będę bo nie umiem i unikam takich sytuacji ale jeśli już to zaproponuje swojemu przeciwnikowi byśmy założyli kaski ochronne na głowę. Oczywiście tych kasków mieć nie będziemy więc ustalimy że spotkamy się jutro o tej samej porze ale z kaskami. Na drugi dzień przejdzie już nam agresja i unikniemy bójki.



Nie znasz dnia ani godziny i nikt ci sie nie bedzie pytal czy chcesz sie napierdzielac czy nie. Najgorzej jak bedziesz szedl z dziewczyna ( w twoim wypadku chyba raczej z chlopakiem) i ktos jej jebnie, a ty uciekniesz bo sie bic nie umiesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie