18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
wilkoala 2018-06-28, 14:16 20
Naćpana, takie kocham najmocniej.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-06-28, 14:21 1
wilkoala napisał/a:

Naćpana, takie kocham najmocniej.



Bill? To Ty?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-28, 14:26 4
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-28, 14:49 74
'Don't act like you haven't done it before, MOM' zakochałem się
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-28, 18:37 10
ja tam życzę jej zdrówka, aby bardziej się doskonaliła
a że worka na łeb zakładać nie trzeba, kogoś może w przyszłości uszczęśliwi
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-06-28, 20:10 5
Sala wybudzeniowa. Jak narkoza schodzi to ciężko się kontrolować. Pamiętam jak mnie kiedyś znieczulali w ogólnym to faza przed i faza po to były jak po najlepszych narkotykach.
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2018-06-29, 14:12
Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapierdol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyjebał. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam kurwa ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-29, 21:20
pudel82x napisał/a:

Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapierdol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyjebał. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam kurwa ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!


pewnie trafiłeś na szpital sponsorowany przez ZUS,
A więc moloch komunistyczny, z czasów SLD lub PO
będziesz szczęściarzem gdy nagrania małego członka, nie trafią do neta
Zgłoś
Avatar
razak 2018-06-30, 16:59
pudel82x napisał/a:

Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapierdol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyjebał. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam kurwa ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!

kolorki na jęzorki ten czarny był cytrynowy
Zgłoś