18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Kriski 2023-07-31, 13:15
Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-31, 13:18 36
Kriski napisał/a:

Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.



Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się kurwa zdziwił jak matka stała gapiąc się jak pizda w gnat.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-07-31, 13:20
Normalny samiec, stara poszła po kieckę a on do sąsiadki po cukier.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-07-31, 13:35 16
~VeIture napisał/a:

Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się kurwa zdziwił jak matka stała gapiąc się jak pizda w gnat.



Kurwa to jak u murzynów i cyganów. Jak dziecko się zgubi/zginie/ubrudzi to robią nowe. Easy
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-07-31, 13:51 6
~VeIture napisał/a:

Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się kurwa zdziwił jak matka stała gapiąc się jak pizda w gnat.



to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-31, 14:18 15
psyhepl napisał/a:

to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?



Nie oceniaj innych swoją miarą.



Taaa, instynkt
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-07-31, 14:30 3
Siriuz napisał/a:

Nie oceniaj innych swoją miarą.
Taaa, instynkt



ta bo ten gawron sobie myśli jak cię widzi: no co za kolo znowu mi do karminka nie dał ziaren ! zayebe go ! zwierzeta Nie myśla !
Zgłoś
Avatar
Sanhosez 2023-07-31, 15:03 3
U mnie bocianów zawsze pilnowal jeden z rodziców.
Dopiero 2 tygodnie przed pierwszym wylotem młodych oboje rodziców opuszczało gniazdo. Szloda że w tym przypadku tak nie robili.
Zgłoś
Avatar
Marush 2023-07-31, 16:22
Ale skruche jebnela
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-31, 16:28 15
Kriski napisał/a:

Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.



Nie wiem co czym ty piszesz. Brązowe ptaki w gnieździe wyglądają jak orlik krzykliwy, a to co porwało ptasiego gówniaka, było bardziej szare, może krogulec, nie wiem, tu niech się ornitolog wypowie. Chodzi o to, że jak zwykle pierdolisz bez sensu.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2023-07-31, 16:32 3
Ale o co chodzi kurwa? Polecieli rodzice po jedzenie dla małego a go jakaś sowa czy inny chuj złapał. To jaka matka roku? że poleciała po jedzenie dla małego?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-07-31, 16:39 1
To jest bardzo smutna historia. Wzruszyłem się.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-07-31, 16:42
Zwierzęta myślą !
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-07-31, 17:05 2
psyhepl napisał/a:

to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?



To jest właśnie łosiu "instynkt". Ten ptak ma to już wgrane. To znaczy, normalnie ma, bo akurat ta samica nie miała.
Zgłoś