18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
John-Flopp 2023-10-14, 18:10 45
Nie da się raz obejrzeć..
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-10-14, 18:47 8
puściłem to w mega wolnym tempie i tak trudno zauważyć co spada ze schodów
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-10-14, 19:17 7
Z 8 kg zrzuciło się same...
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-14, 19:35 6
Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co

Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co ps jebać was ortofile wale to ,
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-10-14, 19:46 1
Tak to leciało
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2023-10-14, 19:49 13
Mirek19850509 napisał/a:

Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co
Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co ps jebać was ortofile wale to ,



Włożyć dziecko do inkubatora i trzymać, dopóki nie będzie pełnoletnie!
Włożyć dziecko do inkubatora i trzymać, dopóki nie będzie pełnoletnie!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-14, 20:07 14
Mirek19850509 napisał/a:

Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co
Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co ps jebać was ortofile wale to ,



Potem jak dorosną to dla takich buduje się wyspy na pasach bo przejście 6m jezdni jest za trudne i trzeba podzielić na odcinki po 3m.
Potem jak dorosną to dla takich buduje się wyspy na pasach bo przejście 6m jezdni jest za trudne i trzeba podzielić na odcinki po 3m.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-10-14, 20:18 2
To jakiś czarny dzieciak...
Zgłoś
Avatar
pablo1992tychy 2023-10-14, 20:18 5
"Dziecko kurwa bęc"
Zgłoś
Avatar
Daniel93pl 2023-10-14, 20:19 6
3 obroty na sekundę, czyli jakieś 21.37 km/h?
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-10-14, 20:32 1
sturlał się jak gówno spuszczone w kiblu w głównym pionie kanalizacyjnym
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-14, 21:19 3
Mirek19850509 napisał/a:

Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co
Zawsze mnie dziwią tempaki które pod takim kątem schody sobie w domu budują , jak się ma dzieci schody ,buduje się przeciw skrętnie ,lub z spocznikiem na środku minum 1 metr , ale ja jestem Janusz ,i nawet klamki z oki n mam wyjęte ,i nigdy nie otwieram okien na pacierz przy dzieciach nie można ,tylko na uchylnosc, a Amerykanie to tempaki ot co ps jebać was ortofile wale to ,



Z wieloletniego i wielokrotnego doświadczenia, mogę Ci powiedzieć, że choćbyś wsadził go pod klosz najgłębiej jak umiesz, to i tak się nie uda. Dzieciak zawsze coś odstawi, a Tobie polecam do tego po prostu przywyknąć
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-10-14, 21:31 2
Drodzy sadole to gównodziecko, nie ma czym się przejmować
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-10-14, 22:43 3
Bachor sam postanowil spasc i jeszcze drze pizde ...roszczeniowy jakis
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie