18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Madka roku
Dżepetto • 2024-08-10, 19:41
Madka i bachor na rowerku to złe połączenie. Przekonał się o tym 56 letni kierowca Audi, który 5 sierpnia w Piasecznie potrącił 5 latka który przejeżdżał przez przejście. Swojego kaszojada nie potrafiła upilnować matka widoczna na filmiku z innym bombelkiem. Kierowcy Audi zatrzymane zostało prawo jazdy.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-12, 9:47 1
Mało brakowało, a 800 by szlag trafił
Zgłoś
Avatar
H8C 2024-08-12, 10:22
@janiestad666: a no z takiej racji że ten bąbelek nie wpierdolił się bezpośrednio pod auto na przejściu, tylko śmiało można powiedzieć ze juz prawie przejechał. Co może świadczyć że stara parowa celowo się wyjebała
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-12, 15:58
Nie od dzisiaj wiadomo, że baby są głupie Dajcie im więcej dzieci pod opiekę jeszcze. One widzą, ale tylko hajs

[ Dodano: 2024-08-12, 16:00 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Mało brakowało, a 800 by szlag trafił



No to by dorobiła kolejne
Zgłoś
Avatar
Kpiarz 2024-08-12, 16:15
PsikutaBezS napisał/a:

"Do 10 roku życia dziecko poruszające się na rowerze musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Zgodnie z prawem, taki uczestnik ruchu drogowego traktowany jest jak pieszy."
Kierowca ma przejebane. Będą go ruchać w jego tłustą dupę klawisze na spacerniaku.



NIe będa. Chyba nie masz kumpli w mamrze. Takie rzeczy to juz dawna przełośc.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2024-08-12, 21:55
triball napisał/a:

A co, jakby kierujący zachował szczególniejszą uwagę to zmieniłyby się prawa fizyki a auto zatrzymałoby się w mniej niż 2 sekundy?



może na reakcje wystarczyła by sekunda
Zgłoś
Avatar
Solaris321 2024-08-16, 19:33
Taka szmata nigdy nie powinna mieć dzieci. Zwykła debilka ja większość zresztą kobiet które uważają że są nietykalne oraz że ich prawo nie obowiązuję. Śmieszy mnie to zawsze jak kobiety w sądach są traktowane jak małe dzieci, Piekło mężczyzn. A babie nie raz należy się srogi wpierdol tak dla zasady aby znała swoje miejsce suka, bo gdyby nie facet to by nawet w bloku nie mieszkała tylko dalej w szałasie albo w jaskini. Kobiety są takie głupie i niedojebane umysłowo...
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-08-18, 12:10
Kurwie, która ten żywopłot tam nasadziła też chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-08-21, 14:20
Geraldinio napisał/a:

Wina oczywiście w 100% tępej nieogarniętej madki, współczuję kierowcy. Gdy mój kaszojad był w podobnym wieku, miał totalną kontrolę, nawet na ułamek sekundy nie był spuszczany ze wzroku w publicznych miejscach. Jeśli masz dwóch, to ich kurwa trzymasz na smyczy, jak nie ogarniasz i nie umiesz wprowadzić dyscypliny.



Dokładnie, głos rozsądku.
Zgłoś