18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
Madka roku
Dżepetto • 2024-08-10, 19:41
Madka i bachor na rowerku to złe połączenie. Przekonał się o tym 56 letni kierowca Audi, który 5 sierpnia w Piasecznie potrącił 5 latka który przejeżdżał przez przejście. Swojego kaszojada nie potrafiła upilnować matka widoczna na filmiku z innym bombelkiem. Kierowcy Audi zatrzymane zostało prawo jazdy.

Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-10, 19:48 51
"Do 10 roku życia dziecko poruszające się na rowerze musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Zgodnie z prawem, taki uczestnik ruchu drogowego traktowany jest jak pieszy."

Kierowca ma przejebane. Będą go ruchać w jego tłustą dupę klawisze na spacerniaku.
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-08-10, 19:51 41
jak taka kurwe mala narwana utrzymac miala, widac ze biegnie za nim juz 5 metrow przed pasami to co miala dziedzko w wuzku zostawic zeby skurrrwysyna lapac czy na smyczy go trzymac ??? a kierowcy czemu prawko zabralii? z jakiej racji ??
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-08-10, 19:53 46
Dobry papuga go wybroni, gowniak nie był pod opieką madki bo ta była zajęta drugim gówniakiem. Ja na miejscu kierowcy wyjebałbym madce jeszcze liścia wychowawczego w pysk.
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-08-10, 19:53 28
PsikutaBezS napisał/a:

"Do 10 roku życia dziecko poruszające się na rowerze musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Zgodnie z prawem, taki uczestnik ruchu drogowego traktowany jest jak pieszy."
Kierowca ma przejebane. Będą go ruchać w jego tłustą dupę klawisze na spacerniaku.



a juz wiem dlaczego prawko zabrali. od wjechania minely 4 skundy to musial sie w telefon gapic chuj
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-10, 20:02 37
Niby dlaczego odebrali kolesiowi prawo jazdy? gówniaka nie obowiązuje prawo i może sobie wjechać na pasy na pełnej kurwie, a kierowca ma obowiązek zastosować refleks kierowcy F1, bo inaczej więzienie, ruchanie w dupsko, skasowanie życia???
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2024-08-10, 20:14
janiestad666 napisał/a:

a juz wiem dlaczego prawko zabrali. od wjechania minely 4 skundy to musial sie w telefon gapic chuj



Powiem Ci że człowiek w takiej sytuacji jest w szoku, miałem podobną akcję z dziadkiem który rowerem wyjechał mi z podporządkowanej. Z 5 sekund totalnego szoku.
Zgłoś
Avatar
gaja1 2024-08-10, 20:22 14
Ten policjant to ciamajda. Zna przepisy ruchu drogowego jak ja tore żydowską. Przejście dla pieszych. Każdy rowerzysta czy ma lat 5 czy 105 wjeżdżając na pasy rowerem popełnia wykroczenie. Kierowca, któremu zatrzymano prawo jazdy powinien złożyć zażalenie do Komendanta Policji, w swoim miejscu zamieszkania za bezpodstawne zatrzymanie prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 20:31 17
gaja1 napisał/a:

Ten policjant to ciamajda. Zna przepisy ruchu drogowego jak ja tore żydowską. Przejście dla pieszych. Każdy rowerzysta czy ma lat 5 czy 105 wjeżdżając na pasy rowerem popełnia wykroczenie. Kierowca, któremu zatrzymano prawo jazdy powinien złożyć zażalenie do Komendanta Policji, w swoim miejscu zamieszkania za bezpodstawne zatrzymanie prawa jazdy.


Masz rację co do wjechania na pasy przez osobę na rowerze ale dziecko z filmu traktowane jest jak pieszy. Mały był na końcu przejścia co oznacza że gość mógł go zauważyć. Z jakichś powodów nie zauważył i nie zahamował. Co innego by było gdyby dzieciak mu bezpośrednio przed maskę wjechał. Tu są dwie sprawy. Matka, która nieupilnowana dziecka i naraziła go na uszczerbek na zdrowiu lub śmierć, oraz kierowca, który potrącił dziecko na pasach. Ogólnie ciężki temat.
Zgłoś
Avatar
triball 2024-08-10, 20:52 15
janiestad666 napisał/a:

a juz wiem dlaczego prawko zabrali. od wjechania minely 4 skundy to musial sie w telefon gapic chuj



Dzieciak wjechał na pasy w 9 sekundzie filmiku, a został skasowany w 11 sekundzie; całość akcji trwała 2 sekundy. Zakładając, że standardowy czas reakcji (wciśnięcia hamulca) wynosi ok. 1 sekundy, a czas zatrzymania z dozwolonej prędkości 50km/godz. jest dłuższy niż 1 sekunda, kierowca nie miał szans na uniknięcie wypadku. Dlatego przed sądem się wybroni. Zatrzymanie mu prawa jazdy to zwykłe kurestwo, za które zapłacą podatnicy.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2024-08-10, 21:14 14
triball napisał/a:

Dzieciak wjechał na pasy w 9 sekundzie filmiku, a został skasowany w 11 sekundzie; całość akcji trwała 2 sekundy. Zakładając, że standardowy czas reakcji (wciśnięcia hamulca) wynosi ok. 1 sekundy, a czas zatrzymania z dozwolonej prędkości 50km/godz. jest dłuższy niż 1 sekunda, kierowca nie miał szans na uniknięcie wypadku. Dlatego przed sądem się wybroni. Zatrzymanie mu prawa jazdy to zwykłe kurestwo, za które zapłacą podatnicy.



Nauczcie się że przed przejściem dla pieszych należy zachować szczególną uwagę. Tak było już 20 lat temu
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-10, 21:18 9
Jechałem w poniedziałek w południe Nadarzyńską. Jakbym ją widział i wiedział co odpierdoli, to bym się zatrzymał i zajebał kurwie w ryj.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-10, 21:27 31
Wyjaśni mi ktoś, dlaczego przy przejściach są sadzone gęste krzaczory czy tak jak tu - żywopłoty?
Gdyby ich nie było, kierowca zauważyłby srula na rowerze z nieogarniętą madką.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-10, 21:35 11
Wina oczywiście w 100% tępej nieogarniętej madki, współczuję kierowcy. Gdy mój kaszojad był w podobnym wieku, miał totalną kontrolę, nawet na ułamek sekundy nie był spuszczany ze wzroku w publicznych miejscach. Jeśli masz dwóch, to ich kurwa trzymasz na smyczy, jak nie ogarniasz i nie umiesz wprowadzić dyscypliny.
Zgłoś
Avatar
triball 2024-08-10, 21:49 11
Dejdwazlote napisał/a:

Nauczcie się że przed przejściem dla pieszych należy zachować szczególną uwagę. Tak było już 20 lat temu



A co, jakby kierujący zachował szczególniejszą uwagę to zmieniłyby się prawa fizyki a auto zatrzymałoby się w mniej niż 2 sekundy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie