18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Madka roku
Dżepetto • 2024-08-10, 19:41
Madka i bachor na rowerku to złe połączenie. Przekonał się o tym 56 letni kierowca Audi, który 5 sierpnia w Piasecznie potrącił 5 latka który przejeżdżał przez przejście. Swojego kaszojada nie potrafiła upilnować matka widoczna na filmiku z innym bombelkiem. Kierowcy Audi zatrzymane zostało prawo jazdy.

Zgłoś
Avatar
kontownik 2024-08-10, 22:10 3
triball napisał/a:

A co, jakby kierujący zachował szczególniejszą uwagę to zmieniłyby się prawa fizyki a auto zatrzymałoby się w mniej niż 2 sekundy?



kierowca ma zbroje a ty chuju bez samochodu nie masz, więc dalej właź na pasy bez patrzenia w lewo w prawo tak jak uczyli właśnie 20 lat temu
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-10, 22:12 4
ByGryzzli napisał/a:

Dobry papuga go wybroni, gowniak nie był pod opieką madki bo ta była zajęta drugim gówniakiem. Ja na miejscu kierowcy wyjebałbym madce jeszcze liścia wychowawczego w pysk.



Matce już raczej wystarczy w tej kwestii. Kierowcy też, choć zawsze widząc takie przejścia jak to na filmie, zastanawiam się co kierowało przegłupem nasadzającym żywopłot albo projektującego nieprzeźroczystą barierkę.

Auta zaparkować w odległości mniejszej niż bodajże 20m od przejścia parkować nie wolno "bo zasłania", ale już bujny żywopłocik czy barierka zasłaniające całkowicie widok przed przejściem to już całkowicie bezpieczne są, czego efekty można teraz oglądać.
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-08-10, 22:14 13
5 lat temu miałem to samo , tylko gówniak 8lat wieczorem mi wjechał na pasy rowerem, prosto pod koła, czoło miał rozcięte , pękniecie w kręgosłupie szyjnym i chodził miesiac w usztywniaczu,matka była zajęta telefonem.......gówniak bez odblasków, bez świateł przy rowerze zabrali mi prawo jazdy, ciągali po policjach , prokuratorach , sądach , 1 instancja prawo jazdy zabrane na 2 lata , 12 tysiecy kar, 20 tysiecy odszkodowania dla matki gówniakaaaaa, odwołałem sie i zostałem uniewinniony z wszystkich zarzutów , sedzia wzięła pod uwagę zapis z mojego wideorejestratora w apelacji , gdzie sędzie 1 sprawie nawet nie odniósł się do nagrania, ps matka gówniaka zdązyła od PZU zajebać odszkodwanie z mojej polisy OC , z tego co wiem PZU odzyskało cała kwotę od niej, a ja OC musiałem płacic zawyzone PS. 17 miesięcy nie mogłem jezdzić samochodem..................................
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 22:21 8
Prędzej dziecko powinno zostać odebrane matce niż prawko kierowcy... co za pokurwione czasy.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-08-10, 22:31 2
Zjebane polskie prawo mam nadzieję że glonojad kiedyś zdechnie, nie zniszczył życia niewinnej osobie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-10, 22:31 3
Siriuz napisał/a:

Prędzej dziecko powinno zostać odebrane matce niż prawko kierowcy... co za pokurwione czasy.



Po raz pierwszy dałem ci piwo, ale nie przyzwyczajaj się...

Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-10, 22:39
Tu się wysrywają eksperckie komentarze, a kierowca dalej bez prawka ( mimo że nic złego nie zrobił )
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-10, 22:42 1
Kierowca definitywnie Winny bo miał czas na reakcję widział Kasiu jadę jak jedzie na rowerze i dojeżdżam do skrzyżowania powinien zachować ostrożność
Zgłoś
Avatar
kontownik 2024-08-10, 22:54 3
Burek13 napisał/a:

Kierowca definitywnie Winny bo miał czas na reakcję widział Kasiu jadę jak jedzie na rowerze i dojeżdżam do skrzyżowania powinien zachować ostrożność



Burek kup sobie wreszcie samochód to zobaczysz jak to jest - a sory pedalażom nie sprzedają aut
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-10, 23:02 2
kontownik napisał/a:

Burek kup sobie wreszcie samochód to zobaczysz jak to jest - a sory pedalażom nie sprzedają aut



To możesz mi zasponsorować
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 23:03 1
Geraldinio napisał/a:

Po raz pierwszy dałem ci piwo, ale nie przyzwyczajaj się...



Też Ci dałem piwko, więc luzik, jesteśmy kwita.
Zgłoś
Avatar
Grzesiek923 2024-08-10, 23:20 7
Percepcja komentujących jest na tyle ograniczona ze jak prowadzą to ledwo im starcza szarych komórek żeby ogarniać co się dzieje na asfalcie. Te wielkie biale pasy znaczą ze trzeba ogarnąć co się dzieje na chodniku. Jeżeli nie ogarniacie takiej sytuacji jadąc 50 to nie jedzcie 50 tylko mniej, a najlepiej w ogóle nie prowadźcie. Wychodzi na to że 5 latek musi mieć więcej oleju w głowie niż kierowca bo przecież w Polsce za kółko wpuszczamy barany.
Zgłoś
Avatar
twister_sy 2024-08-11, 0:10 4
Wina w 100% dla debila kierowcy, oby go w pierdlu ostro codziennie ruchali. Dziecko nie wtargnęło mu pod koła, ludzie przy przejściu dla pieszych dawno powinien hamować by ich wpuścić.
Zgłoś
Avatar
bravo86 2024-08-11, 0:10
janiestad666 napisał/a:

jak taka kurwe mala narwana utrzymac miala, widac ze biegnie za nim juz 5 metrow przed pasami to co miala dziedzko w wuzku zostawic zeby skurrrwysyna lapac czy na smyczy go trzymac ??? a kierowcy czemu prawko zabralii? z jakiej racji ??



Najpierw się doucz kretynie gramatyki
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-11, 1:10 1
moim zdaniem kierowca nie patrzył na przejście, zaczął hamować jak walnął w dzieciaka, jeśli ma rejestrator i udowodni, że hamował wcześniej, że widział jak dzieciak wjeżdża na przejście i zaczął hamować przed przejściem, to się wybroni, inaczej będzie jego wina

poza tym nie ma info jakie tam ograniczenie prędkości, widać, że tam jest jakiś spowalniacz, więc może być dodatkowe ograniczenie prędkości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie