18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
JednorękiBandyta 2024-07-09, 11:16
PS debil woli rozjebać sb garnitur dla jebanej lalki niż wydać równowartość tego garnituru dla np 100 posiłków dla głodujących dzieci których w tamtych rejonach nie brakuje... Hipokryzja i ten płacz żałosne w chuj. Dar męstwa nie każdy otrzymał
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2024-07-09, 11:18 1
Love_is_Love napisał/a:

Ja się pytam - gdzie był wtedy Pan Bóg!!!???



Drugie przykazanie Dekalogu się kłania

Zrobił mi dzień filmik
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-09, 11:26 4
JednorękiBandyta napisał/a:

Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.
Tak czy siak czy ktoś wierzy bądź jest ateistom, trzeba logicznie spojrzeć na świat i każdy widzi że nikt kto umiłuje ten świat przedmioty bogactwo nie jest dobrym i tak samo jakieś złote obrazy symbole raczej nie na tym polega moralność a na pomaganiu innym nie bogaceniu się nawet jak to jest symbolem religijnym nie zależnie od wiary...



Moim zdaniem tutaj prędzej można to podpiąć pod to:
"4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą." - Księga Wyjścia 20,4

A tak na serio, to ja tu widzę oszczędności na szacie dla figury. Proboszcz pewnie ornat ma z jedwabiu i futerka z mysich cipek, ale na Maryję nałożyli poliestrową kieckę i dlatego pali się elegancko, jak foliowy woreczek. Następnym etapem jest zastąpienie gipsowej figury nylonowym manekinem. Wtedy będzie się groteskowo topić na mordzie przy takich akcjach.
Zgłoś
Avatar
Alternatyw 2024-07-09, 11:28
Podwójnie Przykre
Raz, że widać, że to dla nich ważne,
a dwa, że Spaliła się jak czarownice w średniowieczu...wtedy żadna religia nie płakała za życiem, którego się już nie da
odzyskać, za to płaczą za figurką...chore...
...przeraża mnie ten kult posążków i milionów relikwi połączony z obłudą i pogardą do drugiego człowieka
Z drugiej strony, większość stąd ma w sobie jedynie pogardę i brak szacunku, tamci jeszcze w coś wierzą i mają jakieś przejawy dobroci...natomiast i jedni i drudzy za wiele od siebie się nie różnią...I nad tym warto się zastanowić internetowi " The Boys"i ;-/
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-09, 11:28 1
Alternatyw napisał/a:

Przykre
Spaliła się ją czarownice w średniowieczu
... przeraża mnie ten kult posążków i milionów relikwi połączony z pogardą do drugiego człowieka



Też tak myślę, te tęczowa flagi, marsze upamiętniające zryw jakiś debili, przebieranki rodem z psychiatryka i ta nienawiść do wszystkiego co normalne.
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-09, 11:33
Co ten grubas tam w ogóle odpierdala
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-07-09, 11:40 1
JednorękiBandyta napisał/a:

Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.
Tak czy siak czy ktoś wierzy bądź jest ateistom, trzeba logicznie spojrzeć na świat i każdy widzi że nikt kto umiłuje ten świat przedmioty bogactwo nie jest dobrym i tak samo jakieś złote obrazy symbole raczej nie na tym polega moralność a na pomaganiu innym nie bogaceniu się nawet jak to jest symbolem religijnym nie zależnie od wiary...



Co Ty pierdzisz. Możesz mieć kupę hajsu i byc dobrym człowiekiem lub zwykłym śmieciem, to nie majetnosc definiuje człowieka.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-09, 11:43 1
JednorękiBandyta napisał/a:

PS debil woli rozjebać sb garnitur dla jebanej lalki niż wydać równowartość tego garnituru dla np 100 posiłków dla głodujących dzieci których w tamtych rejonach nie brakuje... Hipokryzja i ten płacz żałosne w chuj. Dar męstwa nie każdy otrzymał



Pies jebał głodujące dzieci. Nie trzeba było się ruchać żeby bachorów narobić.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-07-09, 11:43
Mariusz napisał/a:

Co Ty pierdzisz. Możesz mieć kupę hajsu i byc dobrym człowiekiem lub zwykłym śmieciem, to nie majetnosc definiuje człowieka.



Nie zrozumiałeś ktoś kto miłuje ktoś kto ubóstwia wcale nie twierdzę że nie trzeba się bogacić wręcz przeciwnie trzeba pomnażać dobra...

[ Dodano 2024-07-09, 11:45 ]
Tylko trzeba pamiętać że to tylko dobra doczesne przeminą tak czy siak no nic nie chce wchodzić w jakieś niepotrzebne dyskusje
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-09, 11:50 2
JednorękiBandyta napisał/a:

Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.
Tak czy siak czy ktoś wierzy bądź jest ateistom, trzeba logicznie spojrzeć na świat i każdy widzi że nikt kto umiłuje ten świat przedmioty bogactwo nie jest dobrym i tak samo jakieś złote obrazy symbole raczej nie na tym polega moralność a na pomaganiu innym nie bogaceniu się nawet jak to jest symbolem religijnym nie zależnie od wiary...


Ty się najpierw naucz pisać po polsku, a potem pierdol mi o jakimś urojonym z dupy wziętym panie.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-07-09, 11:51
Ludzie ogolnie albo specjalnie hejtujecie? prowokujcie no jak zwał tak zwał albo jesteście po prostu tępi i piszecie bez sensu.
-nie pisałem nic o tym że ktoś bogaty nie może być dobrą osobą
-Pedator, ciężko odnieść się do twojej odpowiedzi napisz do tego gościa bo ja nikogo w Brazylii nie ruchałem.

[ Dodano 2024-07-09, 11:54 ]
Zulu-Gula napisał/a:

Ty się najpierw naucz pisać po polsku, a potem pierdol mi oj jakimś urojonym z dupy wziętym panie.



To jest cytat idioto haha dobra już daruje sb chociaż niezły ubaw mam z debili jedna osoba odpisała normalnie poprawiła mój bład reszta nawet nie kuma
Zgłoś
Avatar
blazejaut 2024-07-09, 11:54
Jak bym małego wyjął i zaszczał ten ogień, to bym poszedł do raju?
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-09, 12:06
blazejaut napisał/a:

To jest cytat idioto haha dobra już daruje sb chociaż niezły ubaw mam z debili jedna osoba odpisała normalnie poprawiła mój bład reszta nawet nie kuma


Koleś, ja cię szanuję, tylko nie zgadzam się z twoją opinią, ale z tym idiotą to trochę przeholowałeś.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-09, 12:07 2
JednorękiBandyta napisał/a:

Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.
Tak czy siak czy ktoś wierzy bądź jest ateistom, trzeba logicznie spojrzeć na świat i każdy widzi że nikt kto umiłuje ten świat przedmioty bogactwo nie jest dobrym i tak samo jakieś złote obrazy symbole raczej nie na tym polega moralność a na pomaganiu innym nie bogaceniu się nawet jak to jest symbolem religijnym nie zależnie od wiary...



Niestety, to jest przymiot tylko tych wierzących. Żaden ateistą nie powie, że nienawidzi jakiejś religii, bo nie ma to dla niego najmniejszego znaczenia. To właśnie wierzący są uczeni, że miłować trzeba każdego, chyba że myśli inaczej niż ty, wtedy opony w ruch
Zgłoś
Avatar
Alternatyw 2024-07-09, 12:07 1
Heliar napisał/a:

Też tak myślę, te tęczowa flagi, marsze upamiętniające zryw jakiś debili, przebieranki rodem z psychiatryka i ta nienawiść do wszystkiego co normalne.



Dokładnie tak!
Jak nie lewackie panoszenie, to nacjonalistyczne bagno...
Zepsute ideologie, zdeprawowane jednostki...
Tak zgadzam się z tobą chociaż jedziesz tylko po jednej stronie tego bagna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie