18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
KosmatyHui 2024-07-09, 12:20
@Veni_Vidi

Chcialbym kiedys sprobowac pigul tej kobieciny;) Chociaz w sumie, mogloby mnie zdmuchnac z planszy:)
Zgłoś
Avatar
Novik 2024-07-09, 12:28 2
marcin1333 napisał/a:

kurwa trzeba być skończonym kretynem, żeby ryzykować własne zdrowie dla pieprzonej lalki...



Jeśli to seks lalka za kilka tysięcy to wbiegł bym do palącego domu
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-07-09, 12:31
Verdi napisał/a:

Niestety, to jest przymiot tylko tych wierzących. Żaden ateistą nie powie, że nienawidzi jakiejś religii, bo nie ma to dla niego najmniejszego znaczenia. To właśnie wierzący są uczeni, że miłować trzeba każdego, chyba że myśli inaczej niż ty, wtedy opony w ruch



Ja jestem nauczony że w obronie siebie bądź swojej rodziny można zabijać proste chyba... podkreślam w ,,obronie'' No i mam jakąś tam wiedzę miedzy innymi z tego portalu kiedy ktoś jest KO nie skaczę mu po głowie... Chociaż jak ktoś jest agresorem i chodzi o rodzinę nie można kogoś normalnego winić że wyrwał chwast.

[ Dodano 2024-07-09, 12:35 ]
Opony to już bardziej taki samosąd niż obrona ale już nie mi to oceniać bo nie jednego polityka widziałbym z miłą chęcią w takim stosie
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-09, 12:39 2
KosmatyHui napisał/a:

@
Chcialbym kiedys sprobowac pigul tej kobieciny;) Chociaz w sumie, mogloby mnie zdmuchnac z planszy:)



Co by to nie było, to na bank przedawkowała...
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-09, 12:48 5
Veni_Vidi napisał/a:

Co by to nie było, to na bank przedawkowała...



Opłatek maczany w kwasie

[ Dodano 2024-07-09, 12:54 ]
Heliar napisał/a:

Też tak myślę, te tęczowa flagi, marsze upamiętniające zryw jakiś debili, przebieranki rodem z psychiatryka i ta nienawiść do wszystkiego co normalne.



Problem w tym że oboje jesteście jebnięci, oboje przebieracie się w zjebane sukienki i odpierdalacie pajacerkę, jeden z opłatkiem w ręku, drugi z kutasem, więc niczym się dla mnie nie różnicie. Po prostu mam w dupie w imię czego to robicie, czy w imię Boga czy w imię wyzwolenia, jesteście takimi samymi pajacami, i to czy malujesz sobie krzyż czy tęcze na plecach kompletnie nic tu nie wnosi
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-09, 12:58
blazejaut napisał/a:

Jak bym małego wyjął i zaszczał ten ogień, to bym poszedł do raju?



bardzo szybko, biorąc pod uwagę ten tłum nawiedzonych
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-09, 13:04 1
Verdi napisał/a:

Opłatek maczany w kwasie



Czy ty jesteś psychiczny?
Masz pretensje do mnie o komentarz, który sam napisałeś?
Lecz się !!!
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-07-09, 13:08
a ten głąb jeszcze macha szmata wzbudzając ogień
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-07-09, 13:09
hahaha niech płonie ta religijna zaraza
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-07-09, 13:25
Pajace kurwa
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-09, 13:41
Veni_Vidi napisał/a:

Czy ty jesteś psychiczny?
Masz pretensje do mnie o komentarz, który sam napisałeś?
Lecz się !!!



Ja tego nie napisałem deklu
Zgłoś
Avatar
kosa5064 2024-07-09, 14:09
Czy to Misiewicz tak dzielnie gasi?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-09, 14:11
marcin1333 napisał/a:

kurwa trzeba być skończonym kretynem, żeby ryzykować własne zdrowie dla pieprzonej lalki...



Za swoim iphonem robiłbyś to samo.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-07-09, 14:18
marcin1333 napisał/a:

kurwa trzeba być skończonym kretynem, żeby ryzykować własne zdrowie dla pieprzonej lalki...


Jako samozwańczy znawca nie zgadzam się z częścią co do pieprzonej, bo jak wiadomo jest niepokalana. Natomiast co do ryzykowania podpalaniem dla lalki to piwko dla ciebie, wiara nie musi iść w parze z ślepotą i głupotą.
Zgłoś
Avatar
Scout 2024-07-09, 14:26
Rogi widzę... w tym ogniu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie