18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
MADOX - trzecia płeć
ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z kutasem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>









Zgłoś
Avatar
t................e 2009-11-22, 22:04
Modliszka napisał/a:

Mi też nie wygląda na anorektyka . Dla mnie ten chłopak ma problemy, zrozumiałabym jego styl gdyby czuł się kobietą jak to wielu "odmieńców' <ubierających sie podobnie i stylizujących na kobietę > twierdzi. Madox natomiast jest mężczyzną więc na boga dlaczego robi z siebie lolitę, oglądając wczoraj program myślałam że to dziewczyna - czy ten dzieciak nie ma oczu... nie mówcie mi że to jest normalne ... on nie jest zniewieściały tylko ewidentnie robi z siebie babę.



kiedys mial blog i sam powiedzial ze dazy do wagi 50 kg , i tyle mial . moze walil scieme, ale dla mnie on jest anoreksja . kosci na twarzy nozki , to nie jest postura mezczyzny z prawidlowa waga . niech robi co wam do tego , lubie kolczyki bede obwieszona jak choinka jak zechce i chuj komus do tego
przejmujecie sie innymi ludzmi nie potrzebnie - ''wyglada jak baba,'moze ma problemy, moze go gwalca w domu ''
przyzwyczajeni jestescie do norm jakie widzicie codziennie a jak ktos wystaje poza normy to trzeba zglebic wysmiac - oczy on ma, ale widzisz nie kazdemu trzeba sie podporzadkowac czego ma nie wygladac tak jak wyglada ? bo masz obraz ''NORMALNEGO '' chlopaka jakich widzisz tysiace ?

nie powiem tez ze mi sie on podoba -ale nie siadam na niego bo wyglada jak baba ,nie mowie ze jest tranwestyta i inne gowna

widze takie osoby - '' no i fajnie wyroznia sie , ma pomysl na siebie niech robi to jak mu sie to podoba '' po chuj mam komentowac jak on wyglada co robi zmieni to cos ?
przechodze neutralnie

np typ co ma gebe cala obkolczykowana i komentarz '' jak ty wygladasz,jak bedziesz wygladal za pare lat? '' -jakby mu przeszkadzalo jak wyglada to by tego nie robil powyjmowal wszystko z twarzy bo ludzie na niego siadaja . a on ma to w dupie
Zgłoś
Avatar
beren 2009-11-22, 22:08 1
ten obrazek doskonale podsumuje wszystkie komentarze:
Zgłoś
Avatar
p................i 2009-11-22, 22:18
Co za forum... Jak ktoś się zlituje nad martwym murzyniątkiem to go jada od góry do dołu, a pedalskiej "wolności i oryginalności" broni się jak najświętszej racji :/
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-22, 22:22
wczoraj zdarzyło mi się obejrzeć to całe 'mam talent' z nudów. i pamiętam, że powiedzieli przedstawiając madoxa, że koleś zrobił niesamowity szum wśród internautów i wszystkie fora napierdalają teraz o nim. pomyślałam sobie wtedy: 'thanks fuck, na sadisticu nas to nie czeka'..
Zgłoś
Avatar
nutella9 2009-11-22, 22:24 1
Bylo juz jego/jej foto na sadistic jeszcze przed "mam talent"
sadistic.pl/nasza-klasa-i-fotkapl-foteczki-uzytkownikow-vt4506,2205.htm86818
Zgłoś
Avatar
A................e 2009-11-22, 23:20 1
o ja jebie, ale ktoś wywróżył na początku ze to zbierze w pizdu postów no to ja tez cos napisze, a co
anoreksja- a chuj, chybaście anoreksji nie widzieli :/
ciota- w 100% kurwa

dla mnie to takie coś mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek, a moze i na harda by to trafiło. Sorry, ale do mnie absolutnie nie dociera moda : jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske. kurwa mać mało takich już mamy?! jak ktoś pisał- luntek, rutowicz, gracjan i te inne chujstwa... Ja rozumiem orginalność, ale no kurwa :| to nie jest pomysł na siebie. to robienie z siebie kolejnej polskiej "gwiazdy"- czyli zera ktore z ogromu szumu i "kontrowersji" polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat
Zgłoś
Avatar
miedziak 2009-11-22, 23:35
takie coś(śpiewając babochłop) ma swoją fachową
nazwę-Drag queen. a co do samego posta to leci pifko
za ciekawostkę i temat do dyskusji
Zgłoś
Avatar
Cord 2009-11-22, 23:53 2
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpierdolić mnie przeraża... Chuj cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pierdole...



Nic do 'niego' osobiście nie mam, bo 'go' nie znam. Ale nie możesz mi zabronić śmiania się z w chuj śmiesznego stworzenia. Ucinając sobie chuja (i pokazując to w TVN) wiedział na co się decyduje i musiał się liczyć z taką reakcją ze strony internetu. A takiej ponadprzeciętnej cioty chyba nigdy wcześniej nie widziałem i, jak to się mówi, "he made my day"
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-23, 7:00
Robienie z siebie laski bedąc facetem nigdy nie przejdzie bo to nie jest jakaś jebana awangarda to nie jest nawet chore.
To przesycenie plastikiem i różem w dzisiejszej kulturze.
On nie jest dziełem buntu , ani indywidualności - wręcz przeciwnie.
Ubiera się tak dla tego samego powodu dla którego Rutowicz pierdoli głupoty.
Ona jest indywidualnością bedąc głupia bo mass kultura nie wymaga mądrości a on jest lalą bo brawo nie wymaga bycia meżczyzną.
Dla mnie ubierając sie jako przynęta do wyruchania musi być przygotowany na takie uwagi.
Nie mów że każdy kto sie ubierze inaczej zasługuje na szacunek bo równie dobrze mógł sobie nasrać na twarz i pokazać sie w tv.
Też byłby sławny, też inny. Bycie kobietą bedąc facetem to po prostu to w mniejszym stopniu.
A secundo idąc do mam talent niech zaprezentuje go śpiewając i zostanie sławny dzięki talentowi a nie temu że Pudelek będzie o nim pisał bo jest transwestytą
Biedny chłopczyk z problemami z identyfikacją płci
Jest mi tak smutno...
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-11-23, 17:44
konie167, smutno Ci?
A może żyletkę?
Niestety ze smutkiem muszę przyznać rację.
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-23, 17:49
Jeśli masz różową to owszem proszę
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-11-23, 19:51 2
Avalange napisał/a:

o ja jebie, ale ktoś wywróżył na początku ze to zbierze w pizdu postów no to ja tez cos napisze, a co
anoreksja- a chuj, chybaście anoreksji nie widzieli :/
ciota- w 100% kurwa

dla mnie to takie coś mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek, a moze i na harda by to trafiło. Sorry, ale do mnie absolutnie nie dociera moda : jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske. kurwa mać mało takich już mamy?! jak ktoś pisał- luntek, rutowicz, gracjan i te inne chujstwa... Ja rozumiem orginalność, ale no kurwa :| to nie jest pomysł na siebie. to robienie z siebie kolejnej polskiej "gwiazdy"- czyli zera ktore z ogromu szumu i "kontrowersji" polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat



anoreksje dano mi ogladac przez okolo 2 miesiace.specjalistko
zreszta jak sam o sobie ma takie zzdanie to nie wiem czemu w to watpisz. byc moze widok ciala i twarzy wychudzonej jest norma.
'''mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek'' z twojego pierdolenia jest za to wiekszy..wyglada innaczej trzeba go zabic.
''jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske''- szum to robia osoby wlasnie takie jak ty, ja potrafie przejsc obok tego obojetnie nie komentujac .ciebie widocznie cos boli
i musisz na kogos siasc i odreagowac.

''polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat


''-hmm upokorzeniu ?wow. jakby to byloby dla niego upokarzajace to by nie wygladal tak jak wyglada ;]
a co ma mowic ? pewnie ze przezyl zycie takie jak chcial,jakby kazdy sie dostosowywal do norm i do spoleczenstwa to bys nie miala swoich ideologi wylewac ;] naucz sie tolerancji
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-23, 21:09 1
idę po popcorn
Zgłoś
Avatar
Amy Haber 2009-11-23, 21:15
Tak się składa,że się zgadzam z tymi ludźmi którzy napisali o Luntku bo on jest żałosny.Jeśli zaś chodzi o Maddoxa to też za bardzo za nim nie przepadam,facet to ma być facet a nie "babochłop"
PS.Jestem tolerancyjna ale moja tolerancja ma swoje granice.
Zgłoś
Avatar
marna 2009-11-23, 21:32
Scarlet napisał/a:

idę po popcorn



no dokładnie...

o jaaaa.... otwieram sadisica po weekendzie, a tu 6 stron natłuczonych o jakimś miło wyglądającym chłopcu, którego płci nie można na pierwszy rzut oka zidentyfikować

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie