18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
szefooo 2015-10-16, 19:36
Mam do wyboru złodziei, durni, debili, durnych złodziei albo film i zimny browar.
Wybór jest oczywisty.
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2015-10-20, 14:44
Jak ona ma tak nagle zacząć mówić polsku?
Dajcie jej kilka lat, polska język, trudna język.
Zgłoś
Avatar
bebini 2015-10-21, 7:52
Internet napisał/a:

A ja powiem tak: Dlaczego masz iść na wybory? bo masz wybrać opcję najbliższą dla Ciebie. Wyobraźmy sobie, że podoba Ci się w miarę X ale nie do końca i dlatego nie pójdziesz na wybory. Tak samo zrobi reszta X i Y które są blisko ideologicznie ale jednak nie do końca. Potem się okaże, że w wyborach wzięły osoby co głosowały tylko na A i C gdzie może to być PO i Nowoczesna. A co by się mogło okazać, jeżeli wszyscy od X i Y ruszyliby dupkę? Raz, uzyskaliby partie, które przynajmniej po części chcą działać w tym kierunku co sami chcecie (albo nie ale to już inna kwestia). Dwa partia A i C mogłaby się nawet nie dostać!.

PO, Nowoczesna, PSL, Lewica - po prostu NIE
Kukiz - jeżeli chcesz krytykować brak programu to się w ogóle zapoznaj z materiałami na jego temat a potem mów o braku programu - Kukiz ideologicznie się sprzeciwiał w ogóle stwierdzeniu program bo co Ci dał program PO? Korwin idealny też nie jest bo w odpowiedzi do Maxa Kolonko powiedział, że chce przyjmować "chrześcijan" - powodzenia w rozróżnianiu ich a zwłaszcza islamistów, którzy mogą kłamać w imię allacha. Tak więc Korwin to (pomimo wielu plusów) Koń trojański. I zanim mnie zaatakujecie zadajcie sobie pytanie czy nie jesteście czasem jak osoby, z których się śmiejecie "krzyczących tylko PIS/PO". "Tylko Korwin"? Sprowadzi dzikusów co się mnożą jak zajączki i też będziecie mniejszością za XX lat. Kolejna rzecz do 30 mln państwo nie potrzebuje domieszki genetycznej. Problemy te by się pojawiały jeżeli w bardzo bliskiej linii od siebie byśmy się ... rozmnażali. Druga sprawa to mamy dostępnych skośnookich, którzy o wiele lepiej się asymilują.
Chcecie poznać lepszą opcję od Korwina? Braun - ale on nie ma zarejestrowanego ogólnopolskiego komitetu więc jak dla mnie pozostaje Kukiz. I zanim zaatakujecie Kukiza to najpierw obejrzyjcie wywiad bo może się okazać, że media użyły chwytliwych nagłówków.

Zgłoś