18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
CzerstWybut 2024-09-13, 2:04
KozoYebcah napisał/a:

Porównując Bundych do złotopolskich odznaczasz się totalnym niedojebaniem mózgowym na granicy gównoskórego cwela. Paszoł na chui, Blad.



Zamknij pysk ruska szmato, my tu piszemy po polsku niedojebie. Podniecasz sie kurwa jakims serialem bo widzisz w nim siebie. Humor tego typu co tu zostal przedstawiony cieszy takich przegrywów twojego pokroju, najpierw wybieracie se w zyciu popierdoloną osobe do wspódzielenia życia a później ubolewacie z innymi przegrywami jak to wam chujowo w zyciu. Myśli sie mózgiem nie chujem. Specjalnie wam podstawiają śmiech w tle zebyście załapali kiedy jest kurwa śmiesznie w tym gównie. Nie dziwi mnie że świat doszedł do takiego momentu co co dzisiaj jest wyswietlane ludziom, skoro zaczynalo sie od oglądania jakiejś zjebanej rodzinki. Złotopolscy a bundy opierają sie na tym samym zjebie, czyli interesuje cie życie innej rodziny bo widzisz w tej sytuacji odbicie siebie. A to że w serialu jest przedstawiany tak niski poziom intelektualny i cie to interesuje a w dodatku bawi to już wyciągnij sobie sam wnioski kacapie.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-09-13, 9:45
Spoko to było bo programy z tv były za darmo z satelity
A seriale takie jak ten i inne songo kany, czarodziejki z księżyca, zryte power rangers itp. to był powiew świeżości
Spoko czasy teraz za wszystko trzeba płacić
Zgłoś
Avatar
KozoYebcah 2024-09-13, 10:05 3
CzerstWybut napisał/a:

Zamknij pysk ruska szmato, my tu piszemy po polsku niedojebie. Podniecasz sie kurwa jakims serialem bo widzisz w nim siebie. Humor tego typu co tu zostal przedstawiony cieszy takich przegrywów twojego pokroju, najpierw wybieracie se w zyciu popierdoloną osobe do wspódzielenia życia a później ubolewacie z innymi przegrywami jak to wam chujowo w zyciu. Myśli sie mózgiem nie chujem. Specjalnie wam podstawiają śmiech w tle zebyście załapali kiedy jest kurwa śmiesznie w tym gównie. Nie dziwi mnie że świat doszedł do takiego momentu co co dzisiaj jest wyswietlane ludziom, skoro zaczynalo sie od oglądania jakiejś zjebanej rodzinki. Złotopolscy a bundy opierają sie na tym samym zjebie, czyli interesuje cie życie innej rodziny bo widzisz w tej sytuacji odbicie siebie. A to że w serialu jest przedstawiany tak niski poziom intelektualny i cie to interesuje a w dodatku bawi to już wyciągnij sobie sam wnioski kacapie.



A obciagniesz moja kacapska laskę?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-13, 16:12 2
smc napisał/a:

No i kieruję się tym od niemal 50 lat. Nieraz dostałem wpierdol. Fizyczny, finansowy, duchowy, mentalny. Zawsze wstawałem i chciałem walczyć nadal. Życie traktuję jak grę, bo ono tak jak gra, musi się zakończyć.
Dlaczego więc miałbym nie ryzykować, pozbywając się tego dreszczyku emocji? Czego straty miałbym się bać, skoro i tak zostawiam wszystko na tym padole?
Traciłem wszystko kilkukrotnie i z łatwością odbudowywałem z nawiązką. Mnie strata kojarzy się wyłącznie z tym, że za chwilę będę miał jeszcze więcej. Wyrobiłem w sobie taki nawyk, że nawet własną śmierć postrzegam jako szansę. Skoro wszystkie nieszczęścia przynosiły mi zysk, to największe nieszczęście musi mi przynieść fortunę.
Ubolewam nad małostkowością ludzi, którzy grając w karty, na konsoli lub na boisku są odważni, ale w życiu boją się wszystkiego. Czynią tym swoje życie czymś, jakby przesiedzieli mecz o Puchar Świata na ławce rezerwowych. Już samo uczestnictwo, bez względu na wynik jest czymś wyjątkowym.
Pijcie wino, bijcie się na ulicy, podrywajcie panienki, studiujcie fizykę, zakładajcie firmy, zakochujcie się, zarabiajcie miliony, podróżujcie po świecie, bankrutujcie, zmieniajcie uczelnie, awansujcie w pracy, uczcie się łaciny, słuchajcie muzyki, róbcie awantury w urzędach, chodźcie strajkować, kochajcie przyrodę i siebie nawzajem...

Żyjcie pełnią życia!



Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-17, 20:50 2
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



Wrzucanie do jednego koszyka Świata Według Bundych i Złotopolskich, to jak porównanie Brada Pitta do Rafała Zawieruchy.

Świat według Bundych to kultowy serial, który mimo swej komediowej formy potrafił inteligentnie komentować rzeczywistość i zdobył rzesze fanów na całym świecie. Z kolei "Złotopolscy" to typowy przykład lekkiej, powierzchownej „rozrywki” nadającej się co najwyżej do niedzielnego obiadu, aby w kuchni nie panowała głucha cisza.
Jedno nie pozostawia śladu w kulturze, a drugie towarzyszyć nam będzie jeszcze wiele lat, jako element popkultury
Zgłoś