18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
CzerstWybut 2024-09-12, 7:25 1
Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?
Zgłoś
Avatar
tars 2024-09-12, 7:25
Co to za jest? Proszę ten kał po sobie posprzątać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 8:23 1
tars napisał/a:

Co to za jest? Proszę ten kał po sobie posprzątać.



To jest dział soft. Możesz zdjęcie rodzinne z ostatnich wiat wsadzić i nie będziesz musiał kału sprzątać.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-12, 9:14 6
"Jestem zbyt żonaty" 😆 Mistrz!
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-09-12, 9:53 1
Miło pooglądać ale czy to się tu nadaje ? Piwo tylko ze sentyment do Ala...
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-12, 11:24 8
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



niezbyt żonaci tego nie ogarną...

kultowy serial z przełomu lat 80. i 90., dzięki za przypomnienie, tym bardziej, że tej sceny nie pamiętam
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-09-12, 12:05 7
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?


Głupoty gadasz było pełno zajebistych żartów w świat według bundych . Wtedy jeszcze nie było tej jebanej poprawności politycznej i żartowali praktycznie ze wszystkiego. Najlepsze były kłótnie z grubymi babami i Marcy teraz by takie coś nie przeszło, a reżysera by zamknęli do więzienia.
Dobre też było jak Al sprzedawał dodge'a i potem musieli 1 scenę wyciąć z terrorystami po ataku na WTC.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-09-12, 13:44
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



Kto zrozumie?
Zgłoś
Avatar
ism 2024-09-12, 19:21 9
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



podziwiam ludzi ktorzy musza wszedzie wyrazac swoje nic nieznaczace opinie i ktorzy mysla ze kogokolwiek one obchodza

wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
KozoYebcah 2024-09-12, 20:37 8
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



Porównując Bundych do złotopolskich odznaczasz się totalnym niedojebaniem mózgowym na granicy gównoskórego cwela. Paszoł na chui, Blad.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-12, 20:59 4
CzerstWybut napisał/a:

Podziwiam ludzi oglądających takie chujnie typu bundy, kiepscy, zlotopolscy, pamietniki itd. Ani to smieszne, ani ciekawe. Jeszcze zrozumie że 20 lat temu dostarczało to ludziom jakiejś rozrywki, ale kurwa dzisiaj?



dokladnie, nie mieszaj swiata wg bundych z tym badziewiem ktore wymieniles, Bandy to przede wszystkim swietna komedia a beka jest glownie z instytucji malzenstwa , z tego co aktualnie dzialo sie w stanach i z tego dokad ten kraj zmierzal. Nie twierdze ze wszystkie odcinki sa zajebiste bo rozkrecala sie od ok 3 sezonu dopiero ale potem jest tylko miazga ;] krystyna apylgejt tez swietnia grala ;]
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-12, 21:20 6
Fragment epicki, jak cały serial. Kto nie przeżył młodości w latach 90' może choćby z powodu samych Bundych żałować.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-12, 22:00 3
Bundy to jest 10lvli wyzejniz dzisiejsze scierwa bo produkuja.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 23:02 2
No i kieruję się tym od niemal 50 lat. Nieraz dostałem wpierdol. Fizyczny, finansowy, duchowy, mentalny. Zawsze wstawałem i chciałem walczyć nadal. Życie traktuję jak grę, bo ono tak jak gra, musi się zakończyć.
Dlaczego więc miałbym nie ryzykować, pozbywając się tego dreszczyku emocji? Czego straty miałbym się bać, skoro i tak zostawiam wszystko na tym padole?
Traciłem wszystko kilkukrotnie i z łatwością odbudowywałem z nawiązką. Mnie strata kojarzy się wyłącznie z tym, że za chwilę będę miał jeszcze więcej. Wyrobiłem w sobie taki nawyk, że nawet własną śmierć postrzegam jako szansę. Skoro wszystkie nieszczęścia przynosiły mi zysk, to największe nieszczęście musi mi przynieść fortunę.
Ubolewam nad małostkowością ludzi, którzy grając w karty, na konsoli lub na boisku są odważni, ale w życiu boją się wszystkiego. Czynią tym swoje życie czymś, jakby przesiedzieli mecz o Puchar Świata na ławce rezerwowych. Już samo uczestnictwo, bez względu na wynik jest czymś wyjątkowym.
Pijcie wino, bijcie się na ulicy, podrywajcie panienki, studiujcie fizykę, zakładajcie firmy, zakochujcie się, zarabiajcie miliony, podróżujcie po świecie, bankrutujcie, zmieniajcie uczelnie, awansujcie w pracy, uczcie się łaciny, słuchajcie muzyki, róbcie awantury w urzędach, chodźcie strajkować, kochajcie przyrodę i siebie nawzajem...

Żyjcie pełnią życia!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie