18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
brylski11 2022-05-20, 22:24
@Marco_Zg

to na dole to moja wiocha
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-05-20, 23:30
głupie bydle.. i jeszcze konia wykorzystuje do lansu..
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2022-05-20, 23:32 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

Wylizalbym tej babie psioche i stopy



mmm stópki ale psiocha też na propsie... dodam jeszcze że jak laska jest tego warta... to lizałbym jej dupsko... niech się nawet kooorwa nie podmywa... a potem ostry anal... wiem popieprzone to... ale co zrobie... taki jestem... zresztą koorwa to sadistic bejbe... normalni ludzie tutaj nie siedzą .XD
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-05-21, 9:01
Material w stylu halmano flodzi
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-21, 9:43 1
dejwid092 napisał/a:

Kalmar skończ pierdolić że ty idziesz na piwo jak ty poza sadisticiem nie masz życia


Dawidek, nie pierdol. Pokaz zdjęcie swojego pokoju cwaniaku. Zanim mama posprząta bo sobota w końcu.
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-05-21, 12:50
Kurna... CrazyEdek bez tyldy... Halman bez tyldy... Jakoś nie obserwowałem, co tu się dzieje, ale co na sadolu się wydarzyło? Sundajski okazał się taki, jak zawsze mówiłem, czy jak?
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-05-21, 17:53
sajet napisał/a:

TikTok na sadolu. Cycki zakryte, koń też nie szczególny, lepsze akcje jednak z małpami poniżej( tam przynajmniej soundtrack OK)



Nie no, jeszcze ten pocisk że halman jest pedałem, choć tani to podciągnął temat...

Zgłoś
Avatar
Folur 2022-05-21, 23:28
Jarosławkaczyński napisał/a:

Wylizalbym tej babie psioche i stopy



możesz moją cipę wylizać
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-05-23, 0:50
Ilość wystawionych piw za te gówno świadczy o ilości spermiarzy na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-05-28, 23:35
Halman napisał/a:

wstawiłeś jakieś gówno dla piw (bo cycata baba) , wytknąłem ci że gówno nawet posypane brokatem to nadal gówno a twoja riposta; halman to pedał. Ile ty masz lat ?



Hmmmmmm to już lepiej zapytaj go o ten wiek prywatnie, i przynajmniej kwiatki mu jakieś przynieś jak się już umówicie na tą kawę.
Zgłoś