18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Może i długie, ale polecam posłuchać wszystkim, nawet tym, którzy nie ćpają. Dla mnie jest to jeden z czynników dla których skończyłem z tym gównem (paliłem tylko trawe), kiedyś też uważałem że tylko popalam, nic mi to nie zaszkodzi i moge nad tym zapanować. Jestem jeszcze młody jak pewnie większość z osób tutaj, także nie spierdolcie sobie życia i zróbcie z nim coś jeszcze póki jeszcze możecie!


Nie bądźcie końskimi spierdolinami i warzywami jakimi sie jest po 420.




Ah, zapomniałem, jebać allaha, putina itp. ;] szczesliwego nowego roku Sadole!
Zgłoś
Avatar
ramzeselo 2014-12-28, 2:00 3
szukałem informacji o tej sprawie co niby dziecko zjedli ale to chyba fejk.Gdyby takie coś sie naprawde wydarzyło to byłoby głośno o tym przez lata.
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2014-12-28, 2:05 15
Marihuaną mam spierdolić sobie życie ?
Kiedyś używano jej jak obecnie aspirynę, więcej ludzi rocznie umiera od alkoholu i papierosów ,od marihuany zgonów jest zerowe. Jeśli masz problemy z akcją serca paląc marihuanę powodujesz wypełnienie się komórek krwi tlenem co przyśpiesza serce - tak wielu ludzi reaguje, np. ja. Do tego przez zapalenie marihuany nikt nikogo nie pobil ani nie zabił.
Serdeczne chuj w krzyż autorowi . Gówno wiesz a pierdolisz byle piwo dostać. Taki chuj.,
Zgłoś
Avatar
Coo 2014-12-28, 2:16 12
Jak ktoś ma być spierdoliną to i tak będzie - po wódzie, trawie, słodyczach, czymkolwiek. To proste, masz łeb, nic ci to nie zrobi, jesteś debilem - wszystkim możesz sobie spierdolić życie. Maryśka JEST lżejszą używką, niż alkohol i fajki, ale nie jest jakimś jebanym cudem, tak jak to głoszą idioci dla których jedynym celem w życiu jest się naćpać. Nie widziałem żeby któryś z moich znajomych - hardkorowych jaraczy spadł do poziomu rynsztoka, po wódzie wielu spadło. Ci chroniczni jaracze po prostu mają najebane w bani. Kilku z tego wyszło i funkcjonują normalnie. Wiadomo, że jak będziesz kopcił jak debil dzień w dzień parę lat to cię spierdoli. Jeśli jarasz sobie raz na jakiś czas jak biały człowiek i nie robisz z tego religii/celu życia to nic ci nie będzie. I tak samo jest ze wszystkim.
Zgłoś
Avatar
Inze 2014-12-28, 2:38 1
To od jakiego czasu tylko popalasz? Od wczoraj?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-28, 2:51 13
Ktoś dostał internet na święta...
Zgłoś
Avatar
krowamarowa 2014-12-28, 3:12 3
Mówi jak by ćpał marihuanine całe życie.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-28, 3:24 5
hahaha kolejne pokolenie tumanow powoluje sie na bodka uwazajcie na trawke podlewana fosforanami
Zgłoś
Avatar
FejkKrzysztof 2014-12-28, 3:33 1
Ale gość pierdoli... Aż się tego słuchać nie da. Takie pogadanki są potrzebne, ale mógłby wymyślać bardziej prawdopodobne anegdoty.

ramzeselo napisał/a:

szukałem informacji o tej sprawie co niby dziecko zjedli ale to chyba fejk.



To są plotki i pomówienia, proszę w to nie wierzyć! Jeśli ktoś zeżarł dziecko to na pewno to nie byłem ja!
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-12-28, 7:01 1
niezła psychodela, podziwiam, że nie wymiękł i do końca robił z siebie debila,
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2014-12-28, 7:05 3
Pamiętam jak to się przesełało prze przez irdę.
Zgłoś
Avatar
ługaCZAKA 2014-12-28, 7:06 8
Straszny staroć i do tego fake od początku do końca. Straszyli nas tym jeszcze, jak byłem w liceum. Ten cały Bodek to wynajęty aktor, a powyższe nagranie to zwykły materiał propagandowy.
Zgłoś
Avatar
gnat8 2014-12-28, 9:31
"Bodek i narkotyki" kilka lat temu mp3 jego slyszalem na wrzuta.pl STARE TO.

Dla oslody macie elektro-mielonke

vargadamasta.wrzuta.pl/audio/aY85tNhM33p/sprane_berety
Zgłoś
Avatar
Piżmak85 2014-12-28, 10:46 1
prawdy w tym wszystkim to tylko 50% chyba...ale twarde dragi moga powaznie namieszac w bani z tym akurat sie zgodze.
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-12-28, 12:12
Tutaj jest taki stary pamiętnik, typek dalej się udziela w komentarzach, ale nie chce mu się pisać drugiej części. Na początku jakieś tam rozmowy, które można przescrollować

Pamiętnik codeiniarza

ja nigdy nie ćpałem tego gówna i nigdy nie będę. Kiedyś kumple namówili na trochę śniegu i raz na rok zapale blanta to wszystko. Wolę czyste życie, nawet za alkoholem nie przepadam. Wolę iść na siłkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie