18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Madzia
Cavaran • 2012-03-22, 9:22
- Kochanie, czy chciałabyś mieszkać w dużym mieście, w super mieszkaniu za które płaciłby facet, który znajdzie ci ekstra pracę?
- Tak!
- To podaj Madzię…
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-22, 9:24 1
"Nudne to i głupie..."
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2012-03-22, 9:33
hahahahhahahahah

chujowe
w znaczeniu z ww.zycieismierc.com

www.zycieismierc.com
ujebalomi w
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-22, 12:29 13
Długo jeszcze jebane gimbusy będą to przeżywać? Normalnie gorzej niż ze Smoleńskiem...
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-03-22, 20:46 4
Mówią, że kaśka tuż przed śmiercią Madzi szukała wygodnej trumienki dla niej katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11401435,Ile_kosztuje_trumna__Czeg...
I jak tu kurwa nie być za karą śmierci dla tej zjebanicy?
Zgłoś
Avatar
ak74 2012-03-22, 21:11 3
i dobrze, że ten kawał tu jest. trzeba nagłośnić tą sprawę, trzeba pamiętać. to jest jakiś absurd na skalę świata, w jakim normalnym kraju za zabójstwo dziecka+fałszywe zeznania+lecenie w chuja do samego końca dostaje się apartament? toż to w jakiejś zacofanej afryce lepiej by sobie z nią poradzili (a co więcej pewnie byśmy to zobaczyli na hardzie). polska (stfu), kurwa...
Zgłoś
Avatar
miziel 2012-03-22, 21:42
ak74 w każdym innym kraju ludzie umieją czytać ze zrozumieniem tylko chyba nie u nas. to mieszkanie dostała od detektywka więc chuj ma do tego normlanośc kraju?
Zgłoś
Avatar
ak74 2012-03-22, 22:21
miziel napisał/a:

ak74 w każdym innym kraju ludzie umieją czytać ze zrozumieniem tylko chyba nie u nas. to mieszkanie dostała od detektywka więc chuj ma do tego normlanośc kraju?



no właśnie a propos czytania ze zrozumieniem: miałem na myśli to, że nawet w zacofanej afryce są za to jakieś kary. u nas nagrody. teraz łapiesz? już nawet pomijam to, że nie wiedzieć czemu rutkowski dał im to mieszkanie (jego kasa, mam wyjebane, tylko trochę to chore jest żeby komuś takiemu dawać cokolwiek. nawet chujowo kłamała).
tak się rodzi patologia, jeden tępak z drugim podpatrzą pomysł i się jakaś fala upuszczeń zrodzi. takie zachowanie powinno być przykładnie ukarane, możliwie najwyższą karę ja bym zasądził. no i polecam link 3 posty wyżej
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-03-23, 1:21
Problem z "patentem madzi" jest genialny z jednego powodu... drugi raz za chuja nie przejdzie
Zgłoś