18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Svetlan 2013-05-17, 0:50 2
@Up
Zamknij ryj i skończ spinać dupę. Śmieszy nas to, nie musi ciebie. Polecam wejść na harda i tam takie tekściki pisać - tutaj to nic, tam ludzie się śmieją z kurwy, której z dupy wyskakują jajka.
Z pożałowaniem i chujem w dupę - Svetlan.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-17, 0:52 6
motasina napisał/a:

Powiem tak:
Sadistic czy nie moim zdaniem smianie sie z z obrazku powyzej jest oznaka braku smaku czy serca ktore obecnie w tym panstwie jest bardzo potrzebne. Z calego serca zycze ci sk****synu kalekiego dziecka z ktorego reszta internetowych idiotow bedzie mogla sie posmiac. Zaluje tez skurwi**u ze urodziles sie taki ze przynajmniej wygladem przypowinasz "istote ludzka spelniajaca wymogi zycia w grupie" i przykro mi patrzec na podobne tobie pie*****ne kreatury ktore maja czelnosc nazywania sie ludzmi. Ale pamietaj ch*ju ze i ty bedziesz cierpial i jakbys osobiscie mnie prosil o pomoc to bym Ci szmato nasral do ryja.
Pozdrawiam.



Przypadkiem nie pomyliłeś forum? To jest forum dla osób lubiących czarny humor, więc materiały powinny czarno-humorystyczne, a dla takich płaczko-pizdeczek jak ty nie ma tutaj miejsca, więc:

Zgłoś
Avatar
pogromca_niedzwiedzi 2013-05-17, 0:53 15
pierdolca idzie dostać: "[...]oznaka braku smaku czy serca[...]" a potem "[...] to bym ci szmato nasral do ryja." No ludzie, oszczędźcie się trochę z tą hipokryzją, bo wam na starość dla dzieci nie starczy.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-17, 0:54
pogromca_niedzwiedzi napisał/a:

pierdolca idzie dostać: "[...]oznaka braku smaku czy serca[...]" a potem "[...] to bym ci szmato nasral do ryja." No ludzie, oszczędźcie się trochę z tą hipokryzją, bo wam na starość dla dzieci nie starczy.



Przybija pięć. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś
Avatar
motasina 2013-05-17, 0:56
bede_go_zjadl
matka to cie chyba tak za zycie opierdala ze az zostales eklektykiem. to jest dla ciebie humor? brawo!

jebalem twoja matke wczoraj az zapomniala jak ojciec ma na imie (lol xD i inne takie) podoba ci sie taki czarny humor?
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-17, 0:57 2
motasina napisał/a:

bede_go_zjadl
matka to cie chyba tak za zycie opierdala ze az zostales eklektykiem. to jest dla ciebie humor? brawo!

jebalem twoja matke wczoraj az zapomniala jak ojciec ma na imie (lol xD i inne takie) podoba ci sie taki czarny humor?



teraz mam pewność, że jesteś jebanym idiotą i marnujesz mój cenny czas
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-05-17, 1:00 1
@motasina
Zrób przysługę moderatorom i po prostu skasuj konto...
Zgłoś
Avatar
motasina 2013-05-17, 1:02 1
siedzis od rana na sadisticu i to twoj cenny czas? poza tym czemu na tym twoim mroczny forum widze 50% z kwejkow i innych dzid czy jakos tam? ja juz powiedzial czego ci zycze w dalasza konwersacje z marnal imitacja malpy nie mam zamiaru sie w dawac. Pochwal sie mamie jak wspaniale internety robiszi jak pojechales glupiego motasine ;*
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2013-05-17, 1:07 3


motasina, trzymaj przyda ci się. Jeśli masz mord w oczach po zobaczeniu senatora palpatina za młodu to nie masz czego szukać na tej stronie, spakuj zabawkę i zmykaj na Kwejka.

Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
motasina 2013-05-17, 1:12
super grabarz. mam nadzieje ze dostaniesz duzo piwek za wklejenie obrazka klepanego codziennie od 6 miesiecy przynajmniej pod kazdym postem! ŁaŁ
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-17, 1:31
fakt faktem nie z własnej głupoty to dziecko takie jest wy powyżej pewnie macie wiecęj szcześcia niż ono
a naśmiewanie sie z tego jest faktycznie jak dla mnie nie fajne zhejtujcie mnie gimby i niewyskrobani i tak nie życze nikomu chorego dziecka
Zgłoś
Avatar
WolframowyEugeniusz 2013-05-17, 1:35 3
motasina

Najebałeś się czy taki agresor Ci się włączył, że nie trafiasz w odpowiednie klawisze? Wg mnie ten low lvlowy mag jest wchuj śmieszny, a dla Ciebie kutasina mam jedną radę : Jak się nie podoba to scrolluj dalej albo wybiegaj stąd w podskokach .
Zgłoś
Avatar
broniu 2013-05-17, 1:48 9
motasina, zgadzam się z Tobą w 100 %, to jest przekroczenie granicy dobrego smaku.
PS.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-17, 6:13
motasina bo ci pizdne zara z buta w japsko
ić oglondaj kucyki pony pedale
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-05-17, 7:27 1
motasina kutasina he he
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie