18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hideharu 2015-07-09, 14:33 5
Fajne, tak powinny wyglądać te programy typu rozbitkowie, a nie że laska wykona lepiej zadanie albo zeżre robaka.
I co to kurwa za teksty że cofa się w rozwoju? My co prawda z kumplami robiliśmy domki za małolata, choć daleko im było do tego co na filmiku. Chętnie obejrzę więcej.
Zgłoś
Avatar
LosKisielos 2015-07-09, 18:51
A ja się kurwa pytam jakim sposobem on to wrzuca na neta? Światłowody też sobie położył?
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-07-09, 22:28 1
bigbitt9899 napisał/a:

kurwa co to za pojebane hobby - cofanie się 290843094 lat w rozwoju ..
niedługo powstanie hobby polegające na sraniu w pampersy



A no hobby, bo w razie "W" to część nas będzie wiedziała jak sobie radzić. Natomiast takie głąby jak ty zginą w pierwszym tygodniu. Natural Selection Bitch!

LosKisielos napisał/a:

A ja się kurwa pytam jakim sposobem on to wrzuca na neta? Światłowody też sobie położył?



A słyszałeś kiedy o internecie satelitarnym? Czary jakie co nie????

hideharu napisał/a:

Fajne, tak powinny wyglądać te programy typu rozbitkowie, a nie że laska wykona lepiej zadanie albo zeżre robaka.
I co to kurwa za teksty że cofa się w rozwoju? My co prawda z kumplami robiliśmy domki za małolata, choć daleko im było do tego co na filmiku. Chętnie obejrzę więcej.



Dokladnie! I dlatego część z nas w razie kataklizmu będzie wiedziała jak sobie radzić sytuacji krytycznej (to nic innego jak część naszej historii, początki cywilizacji) A jak ktoś uważa że to głupie to najwidoczniej wszedł już na dobre w erę idiotkracji. Dlatego mam małą nadzieję ,że natura spłata nam figla i ostaną się tylko jednostki najbystrzejsze,najsilniejsze i najinteligentniejsze, a cała reszta tego chłamu zostanie pochłonięta w czeluści nicości.
Zgłoś
Avatar
Acho 2015-07-09, 23:17
Cytat:

Jak myślicie co by tu wykorzystać w naszym polskim lesie do budowy takiego szałasu?

Worek po śmieciach ;]
Zgłoś
Avatar
parchaty 2015-07-09, 23:39 1
Kurwa, czytam te komentarze i marzę o jednym - końcu wakacji.
Zgłoś