18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
chocolatepope 2012-11-29, 8:33
A ciemna masa lajkuje.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-29, 9:40
Pener napisał/a:

wszyscy się ostatnio przypierdalają do niej a byłem kilka razy w jej opolskiej restauracji "Dzikie Kluski" i szczerze polecam.
Obsługa zajebista, lokal bardzo ładny, ceny może troszkę odstraszające ale to dobrze, przynajmniej jakiś plebs ci nie przeszkadza w spożywaniu. Pani Magda zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze a wszystkie głosy krytyki wygłaszają ludzie z nizin społecznych, żywiący się hot dogami z orlenu.


gdyby nie tefałen i gwiazdorzenie w TV to o madzia z sosnowca była by bardziej kojarzona przez przeciętnego polaka niż gesselerowa
to jest gwiazdka jednej pojebanej telewizji, to pokazuje jacy ludzie są pojebani i jak dają soba manipulować
Zgłoś
Avatar
violaoo 2012-11-29, 10:41
ja rozumiem kliknąć like pod ''śpicie?'', ale udostępnić?
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2012-11-29, 11:26
kaelem napisał/a:

nienawidzę tej grubej pojebanej nieszanującej ludzi suki



Kto tu niby nie szanuje ludzi? bo moim zdaniem restauracje które serwują ludziom ścierwo a Gessler bardzo słusznie jeździ z takimi jak ze szmatami.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2012-11-29, 12:22
wow pierwszy raz nikt się nie dojebał, że ktoś ''nie umie robić screenshoota''
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-11-29, 15:19
Jak by we mnie rzuciła jakimś orzechem na wizji w programie,to wolał bym w maku robić,ale wiecie co bym z nią zrobił,wiecie co
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-29, 16:00 1
@Bila
Wiemy Chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-11-29, 18:13 3
Pener napisał/a:

wszyscy się ostatnio przypierdalają do niej a byłem kilka razy w jej opolskiej restauracji "Dzikie Kluski" i szczerze polecam.
Obsługa zajebista, lokal bardzo ładny, ceny może troszkę odstraszające ale to dobrze, przynajmniej jakiś plebs ci nie przeszkadza w spożywaniu. Pani Magda zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze a wszystkie głosy krytyki wygłaszają ludzie z nizin społecznych, żywiący się hot dogami z orlenu.



Może i się zna (chociaż gdzieś widziałem jakąś opinię o jednej z jej restauracji, w których było niesmacznie i w kiblach brudno...), co nie zmienia faktu, że jest jebaną celebrytką, a celebrytów nie da się lubić, bo to zadufane w sobie, przeświadczone o swej zajebistości skurwysyny i próbujący być zabawni na siłę pajace...
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2012-11-30, 14:38
Niech się nauczy korzystać z fb. pener co masz do tych hotdogów? Na nocne gastro po imprezie zajebiste i przynajmniej widzę jak to jest robione i nie spuszcza mi się do sałatki kucharz geslerowej!
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-03, 3:52
dajta spokój, przeca nawet takiej restauracji w opolu nie ma
to tylko internety
Zgłoś