18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lares86 2012-10-07, 11:24 2
Mój kolega jebie prosto na dywan, i puźniej nogą rozciera. Albo bracia maja wspólny pokój to po jeden drugiemu wycierają w poduszkę. A ja np. to "po" myje swojego w kawie od szefowej, bo ona jedną kawę pije 4 godziny i już jest zimna.
Zgłoś
Avatar
maxboats 2012-10-07, 11:25 1
pinkie222 napisał/a:

Sam wrzucam do pralki.



Uważaj tylko aby mamusia się tym ręcznikiem przypadkiem nie podtarła bo będziesz miał brato-synusia, albi siostro-córunie .

Zgłoś
Avatar
p................2 2012-10-07, 11:30
Nie mieszkam z mamą, bardziej bałbym się samozapłodnienia. Dlatego zawsze ustawiam najwyższą temperaturę prania, by zabić plemniki w jego trakcie.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-10-07, 12:03
Jakby ktoś nie rozumiał arabskiego to tłumaczę divx94'Jestem jednym z samochodu i jeden dla łodzi i jeden w domu w domu, jeśli wiesz co mam na myśli'
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-10-07, 12:17 1
divx94 napisał/a:

أنا واحد للسيارة، واحدة للقارب واحد في المنزل في المنزل إذا كنت تعرف ما أعنيه



كنت أقتبس مشاركات أخرى باللغة العربية، وذلك يعلم الجميع أن تستخدم مترجم
Zgłoś
Avatar
kzm 2012-10-07, 12:39 21
kpaxian napisał/a:



كنت أقتبس مشاركات أخرى باللغة العربية، وذلك يعلم الجميع أن تستخدم مترجم


Nie, nie możecie wysadzić tego samolotu.
Zgłoś
Avatar
Wile.E.Coyote 2012-10-07, 15:42 3
Powiem wam szczerze, że bardzo się cieszę, że jestem kobietą

Spójrzcie tylko - mogę na plaży zobaczyć faceta, który mi się spodoba i nikt tego po mnie nie zauważy, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi... Nie wyobrażam sobie tak mieć ciągle coś w gaciach. Podobno można sobie przypadkowo usiąść na jajku (auć).
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-10-07, 18:48
@up
można można, a jedna z gorszych rzeczy jakie mogą się przydarzyć to jak sprzęt się gdzieś w zamek od rozporka wplącze. To jest ból.

Że nie wspomnę o przypałach jak sprzęt znienacka znajdzie się w stałej(dosłownie) gotowości na plaży albo jak peryskop na basenie....
Zgłoś
Avatar
lowi 2012-10-07, 19:49
Od kiedy sadistica przeglądają lekarze ?
Zgłoś
Avatar
AmfaFeta 2012-10-07, 23:13
Tu by się przydała ta ściereczka : sadistic.pl/wiosna-vt109436.htm?highlight=wiosna
Zgłoś
Avatar
Miśkow 2012-10-08, 1:31
Wile.E.Coyote napisał/a:

, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi...



Uwierzę jak zobaczę.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-10-09, 10:08
Wile.E.Coyote napisał/a:

Powiem wam szczerze, że bardzo się cieszę, że jestem kobietą

Spójrzcie tylko - mogę na plaży zobaczyć faceta, który mi się spodoba i nikt tego po mnie nie zauważy, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi... Nie wyobrażam sobie tak mieć ciągle coś w gaciach. Podobno można sobie przypadkowo usiąść na jajku (auć).


tak .. tylko co miesiąc udajesz że sie skaleczyłaś w krocze.
Zgłoś