18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
j................x 2012-11-14, 10:54 34
po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-11-14, 11:11 19
a ja kurwa play wciskam:) jak pojebany
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-11-14, 12:50 4
@jabolmax

Zaraz zaraz, czyli mówisz, że ich nie chcesz?
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-11-14, 12:59 3
Fajne, ale wolałbym trochę mocniejsze
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-14, 13:34
jabolmax napisał/a:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów



Nie mówimy o cudownej mocy przypisanej na stałe, włożę kiedy będę miał ochotę. Mają na pewno więcej plusów, niż minusów, a ładną dupę nawet w bieliźnie miło się ogląda

Blazejekk napisał/a:

@jabolmax

Zaraz zaraz, czyli mówisz, że ich nie chcesz?



Ha, dobre pytanie
Zgłoś
Avatar
Danam 2012-11-14, 14:16 2
Cytat:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów



nie masz racji, dopłacając za model ekstra dostajesz funkcję rozróżniania płci, w pakiecie z tego co wiem też jest odróżnianie kobiet z niemiec - te widzisz na czarno, ogólnie fajna sprawa
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2012-11-14, 14:22 2
i po co wam takie okulary? i tak byście walili dalej konia,z tą różnicą że na świeżym powietrzu a nie w domu przed kompem
Zgłoś
Avatar
Kaosiem 2012-11-14, 14:29
Cytat:
po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów

2x po drugie? za szybko chciales sie pochwalic swoja opinia
ch*j nas to obchodzi
Zgłoś
Avatar
mj0402 2012-11-14, 14:45
jabolmax napisał/a:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów



No ok, ale możesz je nosić przy sobie i zakładać gdy zobaczysz jakąś ładniejszą.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-11-14, 15:36 2
jabolmax napisał/a:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów


Nadzy faceci?? Ja pracując na kopalni będę je musiał oglądać przez 25 lat jak mi Tusk wieku emerytalnego nie dźwignie.
Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-11-14, 16:25
Myślałem, że to jest filmik^^
Zgłoś
Avatar
Rysh 2012-11-14, 23:58
jabolmax napisał/a:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów


szybko potrafisz spierdolić marzenie dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2012-11-15, 1:48
jabolmax napisał/a:

po pierwsze przez bieliznę tez mógł by się przebijać po drugie zbyt dużo a świecie jest brzydkich kobiet po drugie myślę, że taki rentgen nie rozróżnia płci więc szybko by ci si się znudziło oglądanie nagich facetów



Japierdole, przecież kurwa gdybyś miał takie okulary, to kurwa byś sobie je zakładał kiedy chcesz, albo inaczej....

Kurwa, chuj tam, mogę patrzeć czasem na jakiegoś kutasa od innego kolesia, gorzej gdy patrzysz i kurwa czujesz ''coś'' nie wiem ja kto nazwać, nie mialem takiej sytuacji

Ale gdy kurwa jestem po pracy i idę pod prysznic i każdy lata z gołym kutasem, to mi to nie przeszkadza, kurwaaaaa w chuju to mam głęboko.

Ale gdybym miał łaźnie razem z kobitkami, to byłoby zupełnie inaczej, więć nie pierdol głupot
Zgłoś